Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Macie tatuaże?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwelinaZapal



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 32

PostWysłany: Sob Sty 25, 2020 5:26 pm    Temat postu: Macie tatuaże? Odpowiedz z cytatem

Macie tatuaże? Jakie się Wam podobają najbardziej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza99



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuaże rzeczywiście są dzisiaj modne i coraz więcej osób sobie je robi. Warto tylko wybrać dobrego tatuażystę i tatuaż na pewno będzie wykonany profesjonalnie. Tu https://www.skytattoo.net/studio-i-salon-tatuazu-poznan/ można taki wykonać. Kolorowe są teraz modne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Pią Lip 31, 2020 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż sobie niedawno zrobił i to bez mojej wiedzy. Ja jeszcze nie mam ale nie wiem czy sobie nie zrobię za jakiś czas. Ten u męża mi się bardzo bardzo podoba. Tylko mało brakowało a by zakażenia dostał. Zrobiła mu się rana obok a on tylko wodą to przemywał. Nie pamiętał czy mu kazali czymś smarować. Dopiero w sieci przeczytałam że to się Octenisept stosuje i kilka razy mu wyczyściłam tą rankę, opatrunek zrobiłam. I dopiero powoli powoli się wygoiło. Trzeba pamiętać, że to rana jest taki tatuaż i trzeba dobrze zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
evelinka



Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 110

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam tatuaże, póki co tylko 2 ale jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa Smile a jeśli chodzi o studio to chodzę do Jah Love Tattoo w Warszawie Smile Super klimat, utalentowani tatuatorzy, dogodne terminy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak i mam nawet znajomego który się tym zajmuje. Zastanawiam się nad jakąś reklamą dla niego póki co darmową tak jak np. http://easy-deck.pl/ takie katalogi firm. Co byście mogli mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yweta



Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 19

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

evelinka ja też jestem zadowolona z tatuazy robionych w Jah Love Tattoo, tu macie namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/?fref=ts. Super atmosfera, utalentowani tatuatorzy, tatuaże jak zywe Smile no i sama lokalizacja w centrum miasta na duży plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie mam, ale krótce Wink. Właśnie planuje teraz znaleźć jakieś dobre studio tatuażu w szczecinie i wykonać sobie na stopie kwiatuszki. Myślę, że fajnie to będzie wyglądać. Nawet w sieci znalazłam już niezłe projekty w tym kierunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia97



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 17

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się właśnie zastanawiam nad tatuażem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziula



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam na przedramieniu ;pp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też właśnie chciałabym wykonać sobie tatuaż, ale mam cały czas obawy- jak to będzie się wszystko goić i jak odpowiednio zadbać o taki tatuaż? A może wy mi podpowiecie, jakie produkty pielęgnacyjne zacząć wtedy stosować? Może takie https://beardman.pl/kategoria/krem-do-tatuazu byłyby ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum