Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Powieka, swędząca zmiana?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondi



Dołączył: 16 Cze 2022
Posty: 42

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 10:02 pm    Temat postu: Powieka, swędząca zmiana? Odpowiedz z cytatem

Pojawiło mi się coś takiego na powiece, taka jakby zmiana, swędzi i piecze. Myślicie, że to może być jęczmień? Co na to warto stosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sloan



Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 142

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co piszesz, to faktycznie może być to jęczmień. U mnie sprawdza się żel z apteki, jęczmień off, ma dobrą cenę, szybko przynosi ulgę. Wsmarowuję kilka razy dziennie w zmianę na powiece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wianka



Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej iść z tym do dermatologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nutka99



Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 31

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od jakiego wieku można ten żel stosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karpatula



Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 54

PostWysłany: Pią Lip 22, 2022 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jęczmień off można bezpiecznie stosować od trzeciego roku życia, szukasz czegoś dla dziecka? Przy jęczmieniu to zawsze oko swędzi, moje dzieci to od razu trą oczy a wiadomo, ze nie pomaga to w gojeniu, a po posmarowaniu żelem od razu pieczenie i swędzenie znika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosiak



Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 56

PostWysłany: Sob Lis 05, 2022 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Widzę, że są tutaj długie rozważania odnośnie konieczności wizyty u lekarza. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości albo leczenie tradycyjne nie przynosi skutków, to wizyta jest po prostu konieczna. Ja też tak przeciągałam w nieskończoność, a okazało się, że mam niebezpieczny zespół pocovidowy. Dobrze, że trafiłam na Colibri Clinic https://www.colibriclinic.net/, gdzie szybko to rozpoznali i zastosowali odpowiednie leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mowi4044



Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 37

PostWysłany: Pią Gru 02, 2022 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz zbadać swoje zmiany skórne? Niepokoją Cię brodawki, znamiona i inne? Bardzo dobra decyzja! Takie zmiany powinny zostać zbadane przez odpowiedniego lekarza. Pamiętaj, że są zmiany, które trzeba usunąć, a o tym, jakie to są zmiany, przeczytacie w tym miejscu https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0cjRRZXhqypmKrC7x8hZGGHHVYU7P363xqaUGsri55bb7CUBUaUAQx72puwDVsUFrl&id=100084106475797 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 515

PostWysłany: Sob Sty 14, 2023 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samodzielnie raczej bym z tym nic nie robiła ale od razu udałabym się po prostu do lekarza. Jestem przekonana, że gdy ktoś mieszka w Płocku to właśnie w centrum medycznym https://goo.gl/maps/Mh4XfqP6qegoN9HYA zawsze będzie pod bardzo dobrą opieką lekarską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kircza



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 114

PostWysłany: Pon Sty 30, 2023 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nutka99 napisał:
od jakiego wieku można ten żel stosować?

Też stosowałam żel jęczmień off u dziecka, konkretnie pięciolatka. Wiadomo, że u takiego malca ważne jest to, żeby produkt zadziałał szybko i ten żel faktycznie się sprawdził.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 215

PostWysłany: Nie Lip 23, 2023 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, jeżeli chciałbyś się umówić dobrego lekarza, to w internecie znajdziesz wiele sprawdzonych namiarów. Z tego co pamiętam, to tutaj http://enel.pl/lekarze/wroclaw/dermatolog_113/ można znaleźć sporo dobrych specjalistów, więc jeżeli jesteś tym zainteresowany, to koniecznie przejrzyj sobie ich ofertę. Myślę że nie pożałujesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum