Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na wypadanie włosów?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 10:12 pm    Temat postu: Co na wypadanie włosów? Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny! Dużo stresów miałam ostatnio, źle jadłam i to się mocno odbiło na moich włosach. Wypadają, są matowe, osłabione, takie bez życia. Kupiłam tabletki w aptece ale szukam jeszcze dobrego szamponu i odżywki który będzie pielęgnował, nie obciążał. Aby też był przeznaczony do włosów wypadających właśnie. Macie coś godnego polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
szark



Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 14

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robiłaś badania w ogóle? Może przyczyna wypadania tkwi jeszcze gdzieś indziej. Ja bym pewnie to sprawdziła. Ale wiadomo pielęgnacja ma duże znaczenie, dobry szampon wzmacniający na pewno nie zaszkodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poszła



Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 6

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj sobie koniecznie szampon Ducray Anaphase+, jest też odżywka z tej serii. On jest przeznaczony do włosów wypadających właśnie, jako uzupełnienie kuracji. Z kompleksem witamin, nie tylko wzmacnia włosy i przywraca gęstość ale też je widocznie odżywia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak robiłam badania, w sumie wyszły ok. Lekarz na razie dał witaminy i kazał się nie stresować Very Happy o ile to możliwe będzie. A ten szampon Ducray mogę stosować na codzień? Gdzie kupię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
poszła



Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 6

PostWysłany: Sro Wrz 29, 2021 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak najbardziej, to jest szampon do częstego stosowania. Dobrze oczyszcza, pielęgnuje włosy. Myślę, że będziesz zadowolona i zobaczysz różnicę w ich wyglądzie. Ja w każdym razie długo już stosuje i jestem bardzo zadowolona. Włosów mi wypada o wiele mniej jak wcześniej. A kupisz w aptece, to są dermokosmetyki, z bardzo dobrym składem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy możecie mi polecić jakiś skuteczny wzmacniający spray do skóry głowy? Niestety ostatnio coś nie tak z moimi włosami straciły swój blask i mam wrażenie, że wypadają... trzeba się szybko ratować więc liczę na Wasze porady i wskazówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelinka



Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 108

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście bardzo polecam naturalne suplementy w płynie z Pharmovit Smile znajdziecie tu coś idealnego na wzmocnienie włosów, ja stosuję kurację łączoną preparatu na włosy, skórę i paznokcie i kolagenu. Naturalny skład, skuteczne działanie a do tego rozsądne ceny. Ja po 3 miesięcznej kuracji pozbyłam się większości problemów z włosami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liczi



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 118

PostWysłany: Pon Lut 14, 2022 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No teraz wybór jest niesamowity i ciężko wybrać to co najlepsze. Ja korzystałam z kapsulek MybestBeauty od https://mybestpharm.pl/ i po 3 miesiącach mogę powiedzieć, ze jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich efektem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenaa



Dołączył: 06 Mar 2022
Posty: 15

PostWysłany: Sob Mar 12, 2022 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto byłoby zmienić kosmetyki??? Przykładowo warto byłoby postawić na produkty naturalne, które są bardziej delikatne i też zawierają cenne w sobie właściwości. Zobaczcie na szampon w kostce, który tutaj https://madamnatura.pl/wlosy/szampony-do-wlosow/ jest dostępny. Może coś takiego was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rybcia



Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 18

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli włosy nadmiernie wypadają to albo choroba albo zaburzenia gospodarki hormonalnej. Tu bym szukała przyczyny. Te tabletki na włosy i paznokcie nie pomogą... Bez poznania przyczyny. Z paznokciami łatwiej, bo mogą to być warunki zewnętrzne np za dużo sprzątania bez rękawiczek. polecam odżywkę Eveline SOS na kruche i łamliwe paznokcie. Sprawi że nie będą takie Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fanna



Dołączył: 24 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeanalizuj swoją dietę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rybcia



Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 18

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Ci ten szampon firmy Aromase on pomaga na łupież wypadanie wlosów i inne problemy skórne głowy https://www.centrumluszczycy.pl/product-pol-284-AROMASE-Zestaw-przeciw-wypadaniu-wlosow-40-ml-400-ml.html. A wydajny na pół roku jeśli nie na dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 255

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was korzystał już może z takich zabiegów, jak przeczep włosów w Turcji https://skymed.org.pl/przeszczep-wlosow-w-turcji/ ? Ja właśnie zastanawiam się czy brata nie zapisać, bo ma całkiem sporą łysinę mimo tego, że jest młody. Wiem, że go to nurtuje, dlatego chciałabym go wesprzeć w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiabela



Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 72

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam problem z wypadaniem włosów po ciązy... juz nie wiem jak sobie z tym radzic i w jaki sposob sobie pomoc, zaraz bede łysa..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 215

PostWysłany: Pią Cze 24, 2022 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, to myślę że warto również pod uwagę wziąć zakup jakiś porządnych suplementów. Czasami pewne niedobory sprawiają, że nasza skóra czy włosy przestają być w dobrej kondycji. Ja ostatnio zastanawiałam się nad zakupem produktu jakim jest laktoferyna i chciałabym się dowiedzieć, czy macie jakieś zdanie na jego temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum