Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W co inwestować ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oliwka



Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 112

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 11:08 pm    Temat postu: W co inwestować ? Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam rozważyć inwestycję w złoto z pomocą sprawdzonej mennicy, jak https://www.mennicaskarbowa.pl/ Ceny są naprawdę bardzo dobre, więc opłaca się postawić tutaj na inwestycję bezpieczną na swoją emeryturę, czy dla swoich dzieci na przyszłość. Mam nadzieję, że również pozytywnie będziecie zaskoczeni możliwościami wybor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiabela



Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 72

PostWysłany: Sro Lip 27, 2022 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze Forex? jesli chcecie zaczac dzialac w tym zakresie to Robert Gawęda prowadzi bardzo fajne szkolenia
_________________
chemia angielska hurtownia EDG https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/chemia-angielska-hurtownia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej inwestować w siebie i dlatego warto uczestniczyć w kursach i szkoleniach. Jeżeli mają być z księgowości, prawa pracy czy kadr to możesz je odbyć tutaj polbi.pl Nie tylko są tanie ale i prowadzone online. Idealne rozwiązanie dla klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiabela



Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 72

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Slyszalam ze Forex jest spoko opcją, dla kogos kto lubi i ceni sobie inwestycje, Jak cos, to Robert Gaweda robi szkolenia, ma duzą wiedze i potrafi ja odpowiednio przekazac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 160

PostWysłany: Nie Lip 16, 2023 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, moim zdaniem warto skorzystać z specjalistycznych kursów, aby podnieść swoje kwalifikacje. Słyszałam, że tutaj na polbi.pl można znaleźć ciekawe oferty różnorodnych szkoleń. Inwestycja w siebie to najlepsze rozwiązanie. Dajcie znać, co wy na ten temat sądzicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zamikaj34



Dołączył: 17 Lip 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lip 17, 2023 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trudne pytanie, wymaga dalszych badań.
_________________
etykiety fleksograficzne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daron



Dołączył: 20 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 20, 2023 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w złoto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 209

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań pięknej biżuterii zarówno złotej, jak i srebrnej to na pewno warto będzie również zapoznać się z ofertą przygotowaną przez https://zegarkijubilerjd.pl/16-srebro-i-inne-metale u których będziecie mogli znaleźć wiele propozycji. Niezależnie od stylu jaki lubicie, można znaleźć zarówno kolczyki, bransoletki, czy pierścionki. Ja akurat uwielbiam nosić biżuterię niezależnie, czy idę do pracy lub wyjścia ze znajomymi. Po prostu jest to taka wisienka całej mojej stylizacji danego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kircza



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 139

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2024 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam zajrzeć na tego bloga https://filippowroznik.pl naprawdę możecie znaleźć tam podpowiedzi jak zainwestować pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gulgowski.una



Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad kupieniem kilku mieszkań. Wg mnie to najlepsza inwestycja - nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum