Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyki robione na receptę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karpatula



Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 54

PostWysłany: Wto Lip 05, 2022 7:39 pm    Temat postu: kosmetyki robione na receptę Odpowiedz z cytatem

mieliście kiedyś do czynienia z kosmetykami robionymi na receptę? czekam na odebranie z dozu takich kosmetyków, jestem ciekawa jak sie sprawdzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nutka99



Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 31

PostWysłany: Sro Lip 20, 2022 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te kosmetyki są super, mają krótkie składy, są tanie i nie maja konserwantów, też w DOZ mi realizowali na nie recepty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sloan



Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 142

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak to działa, idę do apteki, mówię, że chciałabym zamówić balsam do skóry suchej i farmaceutka w DOZie coś mi zaproponuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrea



Dołączył: 16 Wrz 2022
Posty: 153

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda może kosmetyki marki needit nature nie są robione na receptę, ale warto im się przyjrzeć, ponieważ ich recapture jest naprawdę zaskakująca i ich produkty są całkowicie naturalne. Ja teraz planuję na próbę kupić sobie naturalne balsamy do ciała i jestem ciekawa jakie one będą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 64

PostWysłany: Czw Paź 20, 2022 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej można kupować kosmetyki dostępne od ręki równie dobre, zdrowe i skuteczne jak te robione w aptekach. Sprawdźcie sobie na produkty https://www.herbapol-polana.com/ - moim zdaniem to najlepsze kosmetyki, z naturalnym składem, dla wielu typów cery, także tej wrażliwej. Znajdziecie w ofercie kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów także.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kircza



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 114

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sloan napisał:
I jak to działa, idę do apteki, mówię, że chciałabym zamówić balsam do skóry suchej i farmaceutka w DOZie coś mi zaproponuje?

Tak, farmaceutka w DOZie doradzi Ci też na jakie składniki warto postawić w przypadku konkretnie Twoich problemów skórnych. Oni wykonują też przecież leki recepturowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cocoa



Dołączył: 14 Wrz 2022
Posty: 20

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dużo kosztują takie leki recepturowe w dozie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sloan



Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 142

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja póki co zamawiałam tylko jeden raz, ale byłam pod wrażeniem, bo zamówienie miałam do odbioru już następnego dnia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 215

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli byłaby Wam potrzebna produkcja kontraktowa leków, to moim zdaniem najlepiej byłoby w tej sprawie zgłosić się do jakich specjalistów. Z tego co wiem, to ta firma eubioco.eu zajmuje się tym od wielu lat więc może byliby w stanie zapewnić wam jakieś ciekawe warunki. Skontaktujcie się z nimi, a myślę, że nie pożałujecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gadzinka



Dołączył: 07 Sie 2022
Posty: 47

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2023 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raz mialam ale szalu nie bylo.. wole jednak kupic cos co juz zostalo stworzone Very Happy np mydlo aleppo shamir z pachnacejkrainy rewelacyjne przy odpazeniach czy trądziku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diros



Dołączył: 06 Kwi 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy takich nie stosowałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 247

PostWysłany: Pon Lip 17, 2023 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam z takimi kosmetykami doświadczenia... Ale sporo w sieci fajnych produktów można znaleźć - wiem po sobie. Teraz to nawet znalazłam sklep Beardman.pl, która oferuje produkty takie jak odżywka do włosów męskich , pielęgnacyjne do ciała i wszelkie inne. Super - na pewno dokonam tam zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum