Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Język angielski w biznesie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucyna



Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 85

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 12:50 pm    Temat postu: Język angielski w biznesie Odpowiedz z cytatem

Czy znacie jakieś słówka czy zwroty które przydadzą się w rozmowie z kontrahentami? Angielski w biznesie jest bardzo ważny, czy rozmowa, czy meile. Jeśli chcesz poznać kilka zwrotów podstawowych w biznesie to polecam https://speakingo.com/angielskie-zwroty-biznesowe/ Dzięki temu nauczysz się zwrotów które ci pomogą pisać meile czy rozmawiać z innymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 515

PostWysłany: Sro Sty 25, 2023 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest to bardzo fajne rozwiązanie, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że właśnie mnie od jakiegoś czasu bardzo zainteresował język hebrajski. W każdym razie bardzo dobrze o nim napisano w https://turbotlumaczenia.pl/blog/jezyk-hebrajski-wazna-czesc-religii-i-kultury-zydowskiej/ więc zachęcam was do zapoznania się z tym wpisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum