Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Centrum medyczne w Ustce

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 515

PostWysłany: Czw Sty 12, 2023 4:33 pm    Temat postu: Centrum medyczne w Ustce Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Nie wiem czy się kiedykolwiek nad tym zastanawialiście, ale ja jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć do którego centrum medycznego w Ustce warto chodzić. Jak dla mnie bardzo dobrym wyborem jest https://goo.gl/maps/1iAZ98Bj8mChzZLJ9 więc tak naprawdę to miejsce każdemu polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 158

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogę dodać coś od siebie, to myślę, że wielu sprawdzonych specjalistów pod jednym dachem znajdziecie w tym centrum medycznym Enel-Med . Wspominałam o tym miejscu moja znajoma i muszę przestać, że ofertę mają naprawdę bardzo rozbudowaną. Zajrzyjcie sobie do nich, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum