Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Wakacje w Zakopanem
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
Kaja92



Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 53

PostWysÅ‚any: Czw Gru 21, 2023 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce już mam wszystko zwiedzone, ale teraz chciałabym zacząć zwiedzać kraje zagraniczne. Myślę, że na początku najlepiej będzie przy tym korzystać z usług biura podróży. Najbardziej spodobała mi się oferta Planetescape. Mają moim zdaniem rozsądne ceny, a wycieczki są dobrze zaplanowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dbarton



Dołączył: 09 Sty 2024
Posty: 1
SkÄ…d: Nowy SÄ…cz

PostWysÅ‚any: Wto Sty 09, 2024 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam się do Was z prośbą o polecenie sklepu, w którym można znaleźć szeroki wybór akcesoriów turystycznych. Czy znacie miejsce, które oferuje sprzęt najwyższej jakości, od kijków trekkingowych po namioty, plecaki czy termosy? Chętnie wysłucham Waszych rekomendacji i doświadczeń w zakresie zakupów turystycznych!
_________________
akcesoria turystyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1bebe



Dołączył: 09 Sty 2024
Posty: 2

PostWysÅ‚any: Wto Sty 09, 2024 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Walizka jest niezwykle przydatnym przedmiotem podczas podróży, Można w niej przechowywać swoje rzeczy i łatwo je transportować. Są różne rodzaje walizek dostępnych na rynku wedle oczekiwań klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 228

PostWysÅ‚any: Pon Lut 12, 2024 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam miejsca na wyjazd z pracownikami w ramach imprezy integracyjnej. Znajomy polecił mi przejrzeć oferty Ośrodka Bolko https://osrodekbolko.pl/poznaj-oferte/kolonie-i-obozy/. To idealne miejsce do oddechu i podziwiania malowniczej scenerii wokół. Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum