Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wanna
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 217

PostWysłany: Wto Sie 15, 2023 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również szykuję się do remontu łazienki i szukam do niej jakichś ciekawych akcesoriów. Znajomy doradził mi, że takie produkty mogę znaleźć na stronie sklepu Świat Łazienek - zamawialiście tam coś? Dajcie mi znać, ja będę wam bardzo wdzięczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
husster9



Dołączył: 17 Sie 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 17, 2023 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc totalnie się na tym nie znam, więc wolę poczytać Wasze odpowiedzi
_________________
papier wodny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronka77



Dołączył: 03 Sie 2023
Posty: 17

PostWysłany: Czw Sty 04, 2024 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję Waszej pomocy przy wyborze wanny wolnostojącej do mojej łazienki. Przeszukując ofertę na stronie https://wellispolska.com.pl/kategoria-produktu/wanny-wolnostojace/ natknąłem się na kilka modeli, które wydają się być interesujące. Jednak mam pewne wątpliwości dotyczące wyboru i chciałbym skorzystać z Waszego doświadczenia. Czy ktoś z Was korzystał z wanien tej firmy i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami? A może macie konkretny model do polecenia, który spełniał Wasze oczekiwania pod względem funkcjonalności, jakości wykonania i designu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 242

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie zakup ciekawych akcesoriów do łazienki, zdecydowanie warto sprawdzić oferty na stronie https://www.szafkilazienkowewarszawa.pl/parawany-nawannowe. Są tam dostępne interesujące produkty w przystępnych cenach, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ich asortymentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum