Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pelargonia afrykańska

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misiabela



Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 72

PostWysłany: Sro Maj 20, 2020 8:35 am    Temat postu: pelargonia afrykańska Odpowiedz z cytatem

Na co pomaga wyciąg z pelargonii afrykańskiej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liczi



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 118

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuje sie go przy przeziebieniach i zakazeniach gornych drog oddechowych Smile zobacz sobie na https://pelafenlek.pl/pelargonia-afrykanska-czym-jest-i-jakie-ma-wlasciwosci-lecznicze/ tam wszystko fajnie opisuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to bardzo fajnie mieć rodziny zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Ja zacząłem kilka lat temu dbać o ogród, a sprzęt taki jak https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-trawnika/kosiarki-elektryczne mocno mi w tym pomaga dlatego jeżeli interesuje Was sprzęt ogrodniczy z prawdziwego zdarzenia to zachęcam do sprawdzenia ich pełnej oferty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Suzzzie



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 19

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, jak chcecie efektywnie zająć się aranżowaniem swojego ogrodu, to warto zajrzeć też na sklep EuroOgrod.com.pl. Tam kupicie dobre nawozy, agrotkaniny, wszelkiego typu narzędzia, jak i sprzęty. Z nimi na pewno pięknie wypielęgnujecie swój ogród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adia654



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 45

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak z wyciągami ale jeśli chodzi o pelargonie to ja bardzo lubię te kwiaty. Sadzę zawsze na balkonie, mam skrzynki balkonowe kupione w sklepie online https://florexpol.eu/ i co roku kupuję nowe sadzonki i wsadzam je do takich skrzynek. Również inne kwiaty nadają się do sadzenia na balkonie, nie tylko pelargonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 527

PostWysłany: Pią Mar 03, 2023 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie nasadzenia w naszym ogrodzie są zdecydowanie czymś ważnym, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że również istotnym jest to abyśmy dbali o nawodnienie naszego trawnika. Zachęcam was do czytania wpisu https://poradzimy24.pl/jak-dbac-o-nawodnienie-nowego-trawnika/ gdyż jak dla mnie to właśnie tam bardzo fajnie o tym napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
steuber.madisen



Dołączył: 09 Lut 2024
Posty: 1
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Lut 09, 2024 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzewy ogrodowe to szerokie zagadnienie – pod tą nazwą kryją się zarówno niewielkie rośliny, jak i gatunki przypominające drzewa. Wybór jest niemal nieograniczony. Oferty sklepów ogrodniczych zawierają rośliny o zróżnicowanych pokrojach, barwach i przeznaczeniach.
_________________
sklep ogrodowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
columbus78



Dołączył: 13 Lut 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 13, 2024 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie kwiaty uważacie za najpiękniejsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 527

PostWysłany: Sro Mar 06, 2024 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie cyfrowej ważne jest, aby kwiaciarnia online oferowała również mobilną dostępność swoich usług. Dzięki responsywnej stronie https://ekwiaty-zalinian.pl/ klienci mogą łatwo przeglądać ofertę i składać zamówienia z poziomu smartfona czy tabletu, co jest niezwykle wygodne i odpowiada na potrzeby nowoczesnych konsumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum