Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Planowanie ciąży
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiak



Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 56

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 9:28 pm    Temat postu: Planowanie ciąży Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny. Chciałabym zajść w ciążę jak najszybciej. Wiem jednak, że starania mogą trochę potrwać, więc się nie nastawiam od razu na sukces Wink Chciałam się was spytać o suplementy i witaminy jakie zażywałyście przed i w trakcie ciąży. Czy te https://mamadha.pl/ będą odpowiednie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 249

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzina to wspaniała sprawa... Także moim zdaniem nie ma co się zastanawiać, bo czas też leci. Moja siostra ostatnio urodziła synka i bardzo się cieszę. Sama też myślę o dzieciątku, ale jeszcze jestem bardzo młoda- także mam czas. Tak przy okazji zapytam się o coś was- bo przeglądam stronę https://skiddou.com i zastanawiam się co na chrzciny kupić? Może krzesełko do karmienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rybcia



Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 17

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Tabletka mówi że mama dha są dobre ale drogie, więc może lepiej szukać tańszego odpowiednika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bemka



Dołączył: 10 Sie 2019
Posty: 21

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem mimo planowania ciąży nie udaje się zostać mamą, miałam ten problem i po badania w szpitalu medicover okazało się że przyczyną niepłodności jest endometrioza. Po zabiegu jej usunięcia będę mogła znowu starać się o dziecko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno do ciąży warto się przygotować, zażywać wcześniej kwas foliowy, wykonać badania by sprawdzić ewentualne niedobory. A jak już uda się zobaczyć na teście dwie kreski to na pewno dokładniejsze badania będzie trzeba wykonać i pojawić się u lekarza. Po 10 tygodniu przyszłe mamy mogą wykonać badania prenatalne a dokładnie badanie nifty pro. Jest to test o wysokiej czułości, pozwala na wykrycie kilkudziesięciu różnych chorób i poznanie płci dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 215

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę się pouczyć niemieckiego każda kobieta, która spodziewa się dziecka ma w głowie milion pytań. Mnie osobiście zainteresowało to kiedy obciąć paznokcie noworodkowi i koleżanka doradziła mi, żebym w wolnej chwili przejrzała sobie artykuły na stronie tego portalu niezbednikmlodejmamy.pl. To miejsce poświęcone młodym mamą i kobietą starających się o dziecko, więc można się stamtąd naprawdę wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 225

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to ja bardzo często korzystam z różnorodnych sklepów internetowych. Ostatnio byłam i potrzebna nowa wkładka do wózka i udało mi się ją znaleźć całkiem dobrej cenie na stronie sklepu maylily.pl. Jeżeli również potrzebowaliby się tego typu akcesoriów, to myślę że warto tam zajrzeć w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 206

PostWysłany: Sob Lut 25, 2023 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz odpowiednio przygotować się do przyjścia swojego maluszka na świat to mogę jak najbardziej polecić do sprawdzenia również ofertę apteki Gemini i to zarówno jeśli chodzi o suplementy, leki, ale również dodatkowe akcesoria i artykuły higieniczne dla dzieci, które będziecie mogli znaleźć https://gemini.pl/kategoria/dziecko/artykuly-higieniczne-dla-dzieci Warto mieć to na uwadze i odpowiedni zapas kupić sobie po prostu wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adia654



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 45

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że podchodzisz do tematu tak odpowiedzialnie. Wybierz się do ginekologa a on poinformuje Cię jak najlepiej przygotować się do ciąży. Na pewno wyśle Cię na kontrolne badania. A jak już się uda zobaczyć dwie kreski na teście to tych badań będzie jeszcze więcej, już od 10 tygodnia możesz wybrać się na badania wolnego płodowego dna warszawa aby dowiedzieć się czy Twoje dziecko nie choruje na trisomię 21 i wiele innych chorób genetycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2023 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz wsparcia ginekologa na terenie Warszawy lub Częstochowy odwiedź szpitalmazovia.pl bo tam szybko dostaniesz pomoc. Mają nie tylko specjalistów ale także najlepszy sprzęt i opiekę więc jest to optymalny wybór. Z ich pomocą wszystko będzie dobrze i obędzie się bez komplikacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 158

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo spodobała mi się oferta związana z ginekologią tej firmy Gabinety Łucka. Uważam że ich nie ścigi ginekolodzy posiadają niezbędne w tym fachu doświadczenie. Gabinety oferują naprawdę szeroki wachlarz ofertowy od ginekologii dziecięcej przez endokrynologię po położnictwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pikmin45



Dołączył: 12 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 13, 2023 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy masz jakieś źródła, które mogą potwierdzić twoje twierdzenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florencio73



Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Endokrynolog ustala rozpoznanie przede wszystkim na podstawie badań laboratoryjnych krwi – należy ocenić stężenie poszczególnych hormonów i porównać je z normami w danym wieku dla ludzi zdrowych oraz występującymi objawami. Spore znaczenie ma wywiad, na podstawie którego lekarz może wstępnie podejrzewać już pewne jednostki chorobowe. W sieci znalazłam również te porady - https://orzesze.com.pl/is,endokrynolog--czym-sie-zajmuje-i-kiedy-warto-skorzystac-z-jego-pomocy,270925,818049.html.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zschneider



Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się do tego przygotować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 516

PostWysłany: Nie Lut 11, 2024 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając ośrodek wspomaganego rozrodu, ważne jest, aby zwrócić uwagę na kwalifikacje i doświadczenie zespołu medycznego. Na stronie https://www.novum.com.pl/lekarze/ można znaleźć szczegółowe informacje o lekarzach pracujących w ośrodku, co jest nieocenionym źródłem wiedzy dla potencjalnych pacjentów. Dzięki temu, pacjenci mogą poczuć się bezpieczniej, wiedząc, że ich sprawy są w rękach ekspertów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum