Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wynajem mieszkania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 4:40 pm    Temat postu: Wynajem mieszkania Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przeprowadzka do Wrocławia jednak nie znam tego miasta szczególnie i chciałbym żebyście podesłali mi więcej informacji które mogłem przeczytać w artykule https://www.magazynbtl.pl/gdzie-kupic-lub-wynajac-mieszkanie-we-wroclawiu/ na temat tego czym kierować się przy wyborze mieszkania.
Znacie się na tego typu rzeczach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renateczka



Dołączył: 07 Lip 2022
Posty: 44

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2022 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tego typu rzeczach, ale mogę polecić stronę www.expert-budowlany.pl Na której znajdziesz informacje nie tylko o budowie domu, remoncie mieszkania, fotowoltaice, ale również opisane są problemy dnia codziennego. Jest co czytać. Szczerze polecam i zachęcam do lektury zasobów strony, która się rozwija.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Itapa23



Dołączył: 29 Wrz 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy uważacie że to dobra opcja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kabuto



Dołączył: 04 Paź 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 04, 2022 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dobry biznes dopóki trafiamy na dobrych lokatorów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 215

PostWysłany: Pią Gru 09, 2022 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, w przypadku gdy pojawią się długi wspólnoty mieszkaniowej to myślę że warto walczyć o swoje. Niestety prawo nie stoi po stronie uczciwych lokatorów i w przypadku gdy posiadamy większy metraż niż osoby, które ten dług spowodowały - to my musimy spłacać większy procent tej zaległości. Warto o tym pamiętać i odpowiednio się do tego przygotować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pon Gru 26, 2022 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pomyśl o tym aby zakpić mieszkanie w dobrej lokalizacji a potem je wynajmować? Postaw na ofertę osiedla Industria w Bydgoszczy bo na pewno się opłaci. Dzięki nim dostaniesz mieszkanie w dobrej lokalizacji które szybko znajdzie chętnych na wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 515

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co ja na takich transakcjach się nie skupiam, ale za to chcę powiedzieć, ze niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak najwięcej o mieszkaniach na sprzedać. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://dostawcamebli.pl/inspiracje/41_mieszkania-na-sprzedaz ponieważ to tam świetnie o tym napisano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manka



Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 72

PostWysłany: Pią Gru 01, 2023 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wynajem mieszkania nie jest opłacalny. Lepiej wziąć kredyt i kupić mieszkanie na własność. A co do sprawdzonych ofert, to deweloper http://orion.lublin.pl/ na pewno zasługuje na uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja92



Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 47

PostWysłany: Pią Gru 22, 2023 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie planuje zacząć wynajmować swoje mieszkanie. Wiem, że w związku z tym wiąże się wiele formalności, dlatego chcę zatrudnić do tego firmę: http://www.per-modum.pl/ . W jej ofercie znalazłam właśnie usługi związane z zarządzaniem wynajmem nieruchomości, co dla mnie będzie ogromnym ułatwieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum