Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jazda konno - jeździectwo

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronka77



Dołączył: 03 Sie 2023
Posty: 17

PostWysłany: Sro Sty 03, 2024 10:38 pm    Temat postu: Jazda konno - jeździectwo Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu pasjonuję się jeździectwem i postanowiłam zainwestować w solidny toczek. Przeglądając ofertę na https://wsiodle24.pl/pl/c/Kaski%2C-toczki/15 zdałam sobie sprawę, że wybór jest naprawdę trudny. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z toczkami dostępnymi w tej ofercie? Chciałabym poznać wasze opinie i sugestie dotyczące konkretnych modeli. Zależy mi na bezpieczeństwie, ale również estetyce. Dziękuję z góry za wszelkie pomocne wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
una77



Dołączył: 04 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 04, 2024 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się nauczyć kiedyś jeździć konno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deemi23



Dołączył: 07 Lut 2024
Posty: 32

PostWysłany: Sro Mar 20, 2024 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, jeżeli ktoś zajmuje się jeździectwem. Warto zatem wybrać akcesoria, które mają bardzo dobrą jakość, są wytrzymałe i niezawodne. Zdecydowanie tego typu rzeczy znajdziesz w sklepie https://konik.com.pl/. Pracują tam naprawdę doświadczeni fachowcy, a sklep działa w branży już ponad 20 lat. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych marek, dzięki czemu ma się pewność co do ich właściwego wykonania. Na plus szybka realizacja zamówień i przystępne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ninja



Dołączył: 20 Mar 2024
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 20, 2024 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne hobby, podoba mi się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum