Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Zmiana antykoncepcji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysÅ‚any: Sob Sty 22, 2022 10:44 am    Temat postu: Zmiana antykoncepcji Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny przede mną zmiana antykoncepcji... na wkładkę i czas na jej wyjęcie. Planuję gdzieś za dwa lata dziecko dlatego na kolejne 5 lat nie chcę wkładki. jaką metodę równie skuteczną byście mi polecały?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
adia654



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 45

PostWysÅ‚any: Nie Sty 23, 2022 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o najwyższej skuteczności to na pewno tabletki. Je możesz odstawić w dowolnym momencie i starać się o maluszka wtedy Smile Kwestia tylko by brać regularnie, ja mam ustawione przypomnienie w telefonie i daję radę. Mam tabletki drovelis i moim zdaniem są godne polecenia, dwuskładnikowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysÅ‚any: Czw Sty 27, 2022 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No gdzie nie czytam to właśnie wszędzie piszą, że tabletki najskuteczniejsze. o drovelis zapytam w takim razie mojego ginekologa jak pójdę na wizytę. dzięki za poradę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mowi4044



Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 37

PostWysÅ‚any: Wto Maj 24, 2022 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile jest tutaj mam, u których była ciąża po 35 roku życia ? Chciałabym jeszcze zajść w ciążę, ale wyczytałam, że jest to ciąża podwyższonego ryzyka i zastanawiam się nad tym, czy mam się naprawdę czego obawiać. Czy ryzyko jest wtedy większe, ale nie znacznie? Wiem, że na pewno muszę znaleźć dobrego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 210

PostWysÅ‚any: Czw Lis 03, 2022 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie jeżeli przede wszystkim szukacie informacji na temat związany z owulacją, ale również przygotowaniem do tego aby skutecznie zajść w ciążę to zdecydowanie mogę tutaj polecić do sprawdzenia bardzo dobry i konkretny artykuł https://termometrowulacyjny.pl/czym-jest-termometr-owulacyjny/ z którego będziecie mogły dowiedzieć się na temat tego czym jest termometr owulacyjny i też czym się dokładnie różni oraz jak to dokładnie działa. Warto się przekonać i co najważniejsze życzę powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 165

PostWysÅ‚any: Czw Lut 16, 2023 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problemy hormonalne, to myślę że tylko Ginekolog endokrynolog Warszawa będzie w stanie odpowiednio ci pomóc. Oni zajmują się tego typu dolegliwościami i ustalają przyczyny, a także plan leczenia. Zgłosi się do jakiegoś dobrego specjalisty, ponieważ to jedyne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysÅ‚any: Wto Mar 21, 2023 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz się poradzić odnośnie antykoncepcji to najlepiej zrobić to z specjalistą. Jeśli jesteś z stolicy to skorzystaj z oferty tego szpitala https://szpitalmazovia.pl/ bo ma świetnych specjalistów i opiekę. Na pewno nie zawiodą oczekiwań a ty dostaniesz to czego potrzebujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 527

PostWysÅ‚any: Sob Mar 09, 2024 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór badania HyCoSy dla oceny stanu narządów rozrodczych jest rekomendowany ze względu na brak konieczności stosowania narkozy czy hospitalizacji. Jest to szybki i efektywny sposób na ocenę drożności jajowodów oraz wykrywanie potencjalnych nieprawidłowości w obrębie macicy. Dzięki swojej nieinwazyjności, pacjentki szybko wracają do pełni zdrowia, co jest istotne w kontekście leczenia niepłodności. Aby uzyskać więcej informacji na temat procesu i korzyści płynących z badania HyCoSy, zapoznaj się z materiałami na https://www.novum.com.pl/diagnostyka-nieplodnosci/przyczyny-nieplodnosci/nieplodnosc-u-kobiet/hycosy-badania-sono-hsg/ które mogą rozwiać wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnson78



Dołączył: 12 Mar 2024
Posty: 3
SkÄ…d: Warszawa

PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2024 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jest to sprawa dla ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hershel.bashirian



Dołączył: 12 Mar 2024
Posty: 4
SkÄ…d: Mielec

PostWysÅ‚any: Wto Mar 12, 2024 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy zaczęłam brać tabletki od razu przybrałam na wadze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum