Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Leczenie dolegliwości jelitowych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiak



Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 12:46 pm    Temat postu: Leczenie dolegliwości jelitowych Odpowiedz z cytatem

Gdzie się leczycie? Prywatnie czy na NFZ? Szukam dobrej placówki, gdzie ktoś będzie chciał się mną zająć na poważnie. Niestety leczenie dolegliwości jelitowych ciągnie się u mnie w nieskończoność, a efektów brak. Co sądzicie o Colibri Clinic https://www.colibriclinic.net/. Czy mają tam dobrych lekarzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flara



Dołączył: 20 Wrz 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2022 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na NFZ to wiadomo co można. Lepiej iść szybko prywatnie, takie są realia

---
paczki na święta dla dzieci pracowników
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 242

PostWysłany: Sro Lis 16, 2022 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli byłby wam potrzebny Gastrolog Poznań to myślę że najszybszy termin na wizytę znajdziecie u enel.pl. Wiem że moja znajoma korzysta z ich usług od dłuższego czasu i zawsze jest bardzo zadowolona z opieki jaką tam otrzymuje. Przejrzyjcie sobie ich ofertę, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sloan



Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 142

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pomogło regularne stosowanie probiotyków. Dobrze sprawdzają się kapsułki Lacidofil, stosujemy całą rodziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 527

PostWysłany: Czw Sty 12, 2023 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużej mierze również bardzo wiele zależy jeszcze od tego do jakiego lekarza się udamy i ja jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest to aby mieć wiedzę gdzie w Radomiu najlepiej się udać. Akurat jak dla mnie doskonałym miejscem jest centrum medyczne https://goo.gl/maps/qni9hPqBNKq5sGPS9 i wiem, że to jest bardzo dobra opcja dla każdego z nas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Nie Maj 07, 2023 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problemy zdrowotne i tradycyjne leczenie zawodzi to warto wykorzystać medycynę alternatywną. Na pewno wart uwagi jest biorezonans który w stolicy możesz wykonać tutaj https://www.biorezonans-mokotow.pl/ Dzięki niemu nie tylko dowiesz się co jest nie tak ale od razu możesz podjąć leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adia654



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 45

PostWysłany: Czw Cze 22, 2023 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym chyba zaczęła od włączenia probiotyków do diety. To bezpieczne suplementy diety które znacznie wpływają na poprawę funkcjonowania jelit, pozwalają odbudować mikrobiotę szczególnie po zażywaniu antybiotyków. A wybór probiotyków jest spory, https://trilac.pl/rodzina-trilac/ może znacie? Na podanej stronie można sprawdzić dostępne rodzaje probiotyków z tej grupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 242

PostWysłany: Pią Cze 23, 2023 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o leczenie raka, to warto postawić na placówkę medyczną z udokumentowanym doświadczeniem. Z tego co wiem, to lekarze w onkolmed.pl mają dostęp do specjalistycznego sprzętu medycznego i mogą wykonywać skomplikowane zabiegi i operacje na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
georgiana.fahey



Dołączył: 18 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z kluczowych powodów, dla których wizyty u lekarza online stają się coraz bardziej popularne, jest łatwość i wygoda samego procesu umawiania wizyty. W wirtualnej przychodni możesz zarejestrować się zaledwie w kilka minut, wybrać dostępnego specjalistę oraz dogodny termin wizyty.
_________________
Dlaczego wizyty u lekarza online cieszą się coraz większą popularnością?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja92



Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 52

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko znaleźć lekarza, który każdy przypadek będzie traktował indywidualnie, a przy tym będzie dociekliwy i szukał rozwiązania problemu, a nie zagłuszenia. Właśnie dlatego cenię sobie prywatne gabinety medyczne. Pod adresem: https://medicovent.com/ podsyłam namiary na miejsce, o którym warto wiedzieć, bo można tutaj dostać fachową pomoc medyczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 165

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2024 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ośrodek clinicalbs.com oferuje możliwość uczestnictwa w badaniach klinicznych związanych z zaburzeniami lipidowymi, rakiem prostaty oraz miażdżycowymi chorobami naczyń wieńcowych. Na ich stronie internetowej znajdziesz informacje na temat aktualnych projektów badawczych oraz kryteriów kwalifikacji do udziału. Dla osób zainteresowanych nowymi metodami leczenia tych schorzeń, warto zapoznać się z ofertą tego ośrodka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum