Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwelinaZapal



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 32

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 9:55 pm    Temat postu: kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Hej! Jakiej marki kosmetyki lubicie najbardziej i jakich zazwyczaj używacie? Ja bardzo lubię kosmetyki marki Hildegard Braukmann, szczególnie te z linii Body Care. Bardzo lubię ich żel do kąpieli 7 ziół.Stawiam na naturalne kosmetyki, takie najlepiej służą mojej skórze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tyna6



Dołączył: 10 Lis 2020
Posty: 13

PostWysłany: Sro Maj 12, 2021 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używałam z tej firmy krem do ciała ale dostałam go w prezencie bardzo fajnie sie sprawdził bo szybko sie wchłaniał i dobrze nawilżał. Chciałam go sobie ponownie kupic ale troche cena mnie odstraszyła :/ A do kąpieli to raczej jestem wierna tej marce http://maramba.pl/OnlyBio-naturalne-zrodlo-piekna/ kibicuje bo widze jak sie fajnie rozwijają. Niestety miałam okazje tylko przetestowac mydła, zele i szampony, kremów jeszcze nie. Cena dość przystępna mam nadzieję, że ich nie podniosą za jakiś czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reveers



Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni tak samo, jak kobiety uwielbiają dobrze czuć we własnej skórze i dlatego coraz gorliwiej podchodzą do kwestii pielęgnacji ciała i włosów. Kupują przerózne kosmetyki a wiem coś o tym bo mam męża który ma mnóstwo kosmetyków a kupuje je najczęsciej tutaj https://ktomalek.pl/produkty-dla-mezczyzn/k-126/1 u niego mozna znaleźć balsamy, kremy, odzywki itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 249

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale kosmetyki ekologiczne są najlepsze. W szczególności te całkiem lesswaste. Ja ostatnio znalazłam sklep Madam Natura, gdzie naprawdę można znaleźć takie sprawdzone w pełni naturalne kosmetyki. Nawet wpadł mi w oko szampon w kostce, który chyba sobie zakupię, ponieważ zawiera on cenne właściwości i doskonale oczyszcza skórę głowy etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiek02



Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są kosmetyki do ciała, do twarzy, można bez problemu dopasować takie do swoich potrzeb i wieku. U mnie przyszedł ten czas, że krem przeciwzmarszczkowy pod oczy https://byhealth.pl/kremy-pod-oczy najwyższa pora zacząć stosować. Wiadomo, czasu się nie zatrzyma, a zawsze regularne stosowanie poprawi kondycję skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AmandaB.



Dołączył: 20 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubię linię kosmetyków z Eco Nature z bielendy. To są kosmetyki do twarzy. Jestem z nich bardzo zadowolona. Składniki są roślinne, bardzo ładnie pachną, świetnie nawilżają skórę twarzy, zwiększa się pH.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Koleżanka90



Dołączył: 27 Lip 2021
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jeśli chodzi, o marki to często zmieniam, więc mam kilka, które bardzo lubię. Jednak mogę wam za to polecić drogerię internetową, która uwielbiam, w której robię praktycznie wszystkie zakupy kosmetyczne. Mają świetny asortyment i co dla mnie ważne (bo miałam już z tym przygody) bardzo dokładnie pakują paczki z zamówieniami. Zerknijcie koniecznie https://www.madlensklep.pl/!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia97



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 17

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nivea Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Suzzzie



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 19

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onlybio, revox, garnier, TO Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 64

PostWysłany: Pią Gru 31, 2021 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba przyznać, że wiele jest marek kosmetycznych do wyboru. Jeśli o mnie chodzi o odkąd siostra poleciła mi sklep https://www.kwiatszafranu.pl/ , to znacznie częściej wybieram właśnie naturalne kosmetyki. Tym bardziej, że tam jest wszystko od takich do ciała, po twarz, włosy, a nawet dla dzieci i kobiet w ciąży. Od określonej kwoty wysyłka jest darmowa, a wybór naprawdę super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 215

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Smile

Ostatnio zmieniony przez Pikus dnia Czw Sie 04, 2022 12:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
KaśkaMm



Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie podstawą są kosmetyki do włosów. Jakie, a no Anwen, np. szampony http://aleksandrafratczak.pl/Szampony-marki-Anwen-sposob-na-piekne-i-zdrowe-wlosy/ ogólnie fajnie że coraz więcej marek idzie w podobną stronę ale póki co topowe miejsce zajmuje właśnie Anwen. Fryzurka musi być piękna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szarlotka



Dołączył: 12 Kwi 2022
Posty: 18

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2022 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam ulubionej firmy, lubie promocje Very Happy kupuje i bielende i nivea i dermedic.. co mi tam akurat wpadnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapeluszka



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 66

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez lubie promocje Very Happy chociaz dawno nic nie kupowalam.. mialam na swieta cos sobie zamowic ale auto nam padlo i kasa poszla na naprawe.. polecisz mi jakas fajna stronke z promkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartaPietrzyk



Dołączył: 25 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2022 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo różnych. To co mi pasuje to, to używam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum