Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ogrodzenie posesji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiak



Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 56

PostWysłany: Sro Lip 21, 2021 4:28 pm    Temat postu: Ogrodzenie posesji Odpowiedz z cytatem

Cześć. Skończyliśmy budowę domu i czas zamienić ogrodzenie tymczasowe na takie z prawdziwego zdarzenia. Jestem ciekawa jaki materiał wybraliście. Najbardziej skłaniam się do betonowego z takimi https://pekabet.pl/panele-ogrodzeniowe/ panelami ogrodzeniowymi. Mają dość oryginalne motywy. Nigdzie wcześniej takich nie widziałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 75

PostWysłany: Wto Sie 03, 2021 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betonowe ogrodzenie to ja też mam u siebie, dokładnie z takich bloczków. Mąż był najbardziej zadowolony z szybkiego i prostego montażu. Wybór w kolorach też był, nie miałam problemu żeby dobrać do elewacji. Nazwa producenta to modułowe Roma Horizon, proste i nowoczesne jeśli chodzi o wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiek02



Dołączył: 08 Lip 2021
Posty: 14

PostWysłany: Pią Sie 06, 2021 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zuzka napisał:
Betonowe ogrodzenie to ja też mam u siebie, dokładnie z takich bloczków. Mąż był najbardziej zadowolony z szybkiego i prostego montażu. Wybór w kolorach też był, nie miałam problemu żeby dobrać do elewacji. Nazwa producenta to modułowe Roma Horizon, proste i nowoczesne jeśli chodzi o wygląd.


A jaka firma takie ogrodzenia produkuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 75

PostWysłany: Nie Sie 08, 2021 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asiek02 napisał:
zuzka napisał:
Betonowe ogrodzenie to ja też mam u siebie, dokładnie z takich bloczków. Mąż był najbardziej zadowolony z szybkiego i prostego montażu. Wybór w kolorach też był, nie miałam problemu żeby dobrać do elewacji. Nazwa producenta to modułowe Roma Horizon, proste i nowoczesne jeśli chodzi o wygląd.


A jaka firma takie ogrodzenia produkuje?


Firma nazywa się Joniec, szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 262

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, takie ogrodzenie na pewno będzie nie tylko chronić dom, ale i też go zdobić. A ogólnie to dom, jak wasz wygląda lub jak planujecie, aby wyglądał? Ja znalazła ostatnio sztukaterię https://www.s-decor.pl/ i planuje kupić sobie właśnie tego typu elementy. Na pewno odmienią wizerunek zewnątrz mojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 2:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw budowa domu, potem ogrodzenie. Jaki macie dom? jeśli jesteście na etapie budowy albo nawet przed to w ofercie Archon+ znajdziecie godne uwagi gotowe projekty domów jednorodzinnych. W rozsądnej cenie, z gratisami, możliwością zwrotu bądź wymiany. Wysyłane bez dodatkowych kosztów do klienta już w 3 dni od zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum