Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia rozwojowe dla firm

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semper



Dołączył: 13 Wrz 2023
Posty: 225

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 12:42 pm    Temat postu: Szkolenia rozwojowe dla firm Odpowiedz z cytatem

Siemanko! Odkryłem szkolenia rozwojowe dla firm na Aniemczyk.pl. Bo u nas oferujemy indywidualne podejście i dostosowane programy edukacyjne, aby Twoja firma mogła rozwijać się zgodnie z własnymi potrzebami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kircza



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 141

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach? Rozwojowe na pewno jest pójście w szkolenia ze sztucznej inteligencji. Polecam Wam https://www.deeptechnology.ai
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaria62



Dołączył: 19 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o szkoleniach z wystąpień publicznych? W sieci znalazłam takie opcje - https://www.high5.pl/szkolenia/szkolenie/18/dla-trenerow/30/akademia-nowoczesnych-prezentacji-profesjonalne-prezentacje-i-wystapienia-publiczne. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy występuje publicznie. Może nie zawsze w takiej formie, w której wychodzi przed dużą grupę ludzi i przemawia przez godzinę, ale już zabranie słowa podczas zebrania dla wielu jest codziennością. Nie wszystkim to dobrze idzie, a wiele osób tak bardzo stresuje się w momentach ekspozycji społecznej, że za wszelką cenę tego unika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mjacobi



Dołączył: 19 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2024 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakich szkoleniach ostatnio braliście udział?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orn.peyton



Dołączył: 20 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2024 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że każda firma powinna zdecydować się na takie rozwiązania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicja2024



Dołączył: 23 Kwi 2024
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2024 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, ja ze swojej strony polecam kursy z bezpieczeństwa i higieny pracy online. Można je potraktować jako rzetelne uzupełnienie informacji i źródło wiedzy, do którego w każdej chwili w razie potrzeby można wrócić. Ja korzystam z www.webszkolenie.pl i uważam, że są godni polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum