Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szkoła tańca lublin

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasienka



Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 6:19 pm    Temat postu: szkoła tańca lublin Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie że w naszej szkole tańca w lublinie jest taki wybór kursów, dzięki temu można się zapisać na taki taniec jaki będzie nam odpowiadał, dlatego już teraz zobacz jak szkoła tańca lublin pomoże ci w rozwoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naleczowa



Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 31

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo na temat kursów tańca można poczytać tutaj: https://feelkrakow.pl/dlaczego-warto-zapisac-sie-na-kurs-tanca-dla-narzeczonych
Przed własnym weselem wypadałoby się nauczyć tańczyć. W końcu będzie się "na widoku", pierwszy taniec i te sprawy. To ważne kwestie więc lepiej sobie zaoszczędzić wstydu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nilak



Dołączył: 08 Gru 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z was może próbował swoich sił na takich aerobicznych zajęciach z gimnastyki? w naszej szkole tańca planują zrobić zajęcia na szarfach, kołach itd. widziałam nawet takie koła aerial hoop i wydaje mi się, że takie zajęcia mogą być świetne tylko na pewno jestem do nich za słaba bo tu trzeba mieć jednak trochę siły ale chyba się zapiszę bo zajęcia dla początkujących z pewnością będą delikatniejsze. co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiac to ja nie znam się na tańcu, ale moja córka ma bardzo dobrą szkołę tańca z instruktorami którzy posiadają doświadczenie i mówię tutaj o szkole https://womansart.pl/ także jeżeli ktoś z was chce się nauczyć tańca to zachęcam do sprawdzania ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapeluszka



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 67

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoly tanca sa w kazdym miescie nawet w tych malych.. wiele razy sie przeprowadzalam i zawsze udalo mi sie jakas fajna zlokalizowac Smile teraz mieszkam w Łodzi i chodze do https://www.spot66.pl/ (jak ktos jest z okolic to polecam goraco)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum