Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Urządzenia kosmetyczne - Qtera RF

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 210

PostWysłany: Sro Sie 10, 2022 6:23 am    Temat postu: Urządzenia kosmetyczne - Qtera RF Odpowiedz z cytatem

Hej!
Szukam skutecznych sposobów w zakresie niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn. Czy mogę liczyć na Wasze podpowiedzi jak dokładnie przebiegają zabiegi i czy efekty są naprawdę zadowalające? Będę bardzo wdzięczna za konkretne informacje i czekam na informacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolaSz



Dołączył: 07 Lip 2022
Posty: 54

PostWysłany: Wto Sie 16, 2022 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobierając do swojego salonu kosmetycznego to w mojej ocenie warto wziąć pod uwagę ofertę Ifapro u których świetnego sprzętu po prostu nie brakuje. Konkurencyjne ceny i rozbudowana ilość modeli m.in wspomniany przez Ciebie Qtera RF https://ifapro.pl/qtera-rf/ przede wszystkim to sprzęt kosmetyczny przeznaczony do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoannaLis



Dołączył: 20 Lip 2022
Posty: 23

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, przede wszystkim Qtera RF u nas jest od kilku ładnych miesięcy i naprawdę dobrze się sprawdza. Odpowiednio zbilansowana technologia, która pomaga osiągnąć zamierzony efekt liftingu bez zbędnego bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 210

PostWysłany: Sro Sie 17, 2022 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to ogromne dzięki za informacje! Skoro tak radzicie to chyba zaraz sobie zerknę wstępnie jak to wygląda i może się z nimi skontaktuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EllaM



Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 44

PostWysłany: Pią Sie 26, 2022 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie QteraRF to sprzęt kosmetyczny przeznaczony do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to koniecznie sprawdź https://ifapro.pl/qtera-rf/ świetne podejście obsługi, wsparcie szkoleniowe. Myślę, że tak samo jak my będziecie zadowoleni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 526

PostWysłany: Sob Paź 22, 2022 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co ja jeszcze o takich rzeczach nie słyszałam, ale zdecydowanie na ten moment najbardziej jestem zainteresowana posiadanie fajnych biurek kosmetycznych. Jak już udało mi się zauważyć to na pewno w https://aruba.rzeszow.pl/biurka-i-stoliki-kosmetyczne bez problemu możemy je dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum