Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oryginalne napoje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlanWeb



Dołączył: 01 Maj 2022
Posty: 10

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 10:43 am    Temat postu: Oryginalne napoje Odpowiedz z cytatem

Jakie oryginalne napoje wypróbowałeś ostatnio? Współczesnego mężczyznę bardzo trudno jest czymś zaskoczyć, ale ostatnio na imprezie spróbowałem czegoś bardzo wyjątkowego - napoju z konopi. Czekam na Twoją opinię)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WeigelP



Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 10

PostWysłany: Sob Maj 21, 2022 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, osobiście nie piłem ostatnio nic szczególnego, ponieważ wypróbowałem już chyba sporo różnych napojów. Jednak po raz pierwszy słyszę o takim napoju z dodatkiem konopi, ale będę musiał go poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Foxxi



Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 10

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co szukać? Opowiem Ci teraz o moim doświadczeniu. Napój CBD po raz pierwszy wypróbowałem na imprezie studenckiej. Na początku myślałem, że to coś niezwykłego, ale kiedy napój zaczął działać, było to coś wyjątkowego! Bardzo podoba mi się to, że nie uzależnia i można go pić codziennie. Powinieneś spróbować. Myślę, że ci się spodoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiula



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego jeszcze nie próbowałam, nawet nie widziałam w sklepie. Ale pewnie skosztuj. Ja, jeśli chodzi o napoje alkoholowe, to jednak preferuję coś słabszego i smacznego, dlatego często czytam sobie przepisy na drinki i potem coś przyrządzam. A jaki jest wasz ulubiony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimi32



Dołączył: 13 Wrz 2022
Posty: 85

PostWysłany: Sro Lis 02, 2022 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama lubię poznawać nowe smaki, dlatego ciągle szukam nowych napojów. Niedawno czytałam, że japońska matcha tak samo pobudza jak kawa, ale jest dużo zdrowsza. Sprawdźcie ofertę sklepu https://ouritsumatcha.pl/ . Sprzedają oryginale liście matchy, które są świeże, bo są pakowane bezpośrednio po zbiorach. Ich herbata jest ekologiczna, a liście są zbierane w Japonii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 217

PostWysłany: Wto Gru 27, 2022 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś podpowiedzieć, to myślę, że warto zwrócić uwagę na Wino Monteverdi. Można je znaleźć na stronie sklepu winolubni.pl w całkiem dobrej cenie, więc koniecznie sobie tam zerknijcie, a nie będziecie rozczarowani. Dajcie znać, czy finalnie zdecydowaliście się na jego zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
norvig



Dołączył: 27 Gru 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Gru 27, 2022 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki ma smak taki napój?
_________________
https://poldom.eu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Pią Gru 30, 2022 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie oryginalnym napojem jest oczywiście kawa... Jest ona aromatyczna, zaskakująca i dobra praktycznie na wszystko... Uwielbiam kawę i wszystko co jest z nią związane. Jak chcecie lepiej z tym napojem się zapoznać, to tutaj https://kawazmleczkiem.pl/ nawet możecie zerknąć, bo jest to strona poświęcona właśnie kawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2023 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz miejsca gdzie możesz zakupić soki, nektary czy wody źródlane i dodatkowo pakowane w szklane opakowania to postaw na ofertę https://iwoniczanka.pl/ Oni mają najlepsze produkty i z dostawą do klienta. Każdy znajdzie coś dla siebie i w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sfeeney



Dołączył: 02 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 02, 2024 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby przyrządzić smaczne drinki, należy posiadać w domu wiele różnych składników. Zwłaszcza jeśli w planach masz przygotowywanie kilku różnych rodzajów tych trunków. Z pomocą przychodzą bazy do drinków. Wówczas wystarczy, że dodasz taką bazę do wybranego alkoholu. Przeczytaj sobie ten poradnik - https://www.krosno112.pl/artykul/19393,drinki-na-sylwestra-poznaj-uniwersalne-lubiane-przez-kazdego-przepisy. Moim ulubionym drinkiem jest z pewnością Mohito z dużą ilością mięty!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antonia88



Dołączył: 01 Kwi 2024
Posty: 5
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2024 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i jest niebezpieczne, nieodpowiedzialne i zagrożone różnymi sankcjami karnymi. Dlatego po spożyciu alkoholu nie wolno wsiadać za kółko. W tej kwestii większość osób jest raczej zgodna, wątpliwości pojawiają się natomiast w kontekście kaca. W internecie dostępny jest kalkulator alkoholu, który pozwala obliczyć szacunkowe stężenie tej substancji we krwi. Sprawdźcie sobie - https://bielskiedrogi.pl/informacje/18216-czy-wiesz-ze-problemy-z-cisnieniem-moga-nasilac-sie-wraz-z-wiekiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eldred81



Dołączył: 02 Kwi 2024
Posty: 3
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2024 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj robię sobie wodę z cytryną i miętą na cały dzień Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 210

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2024 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla miłośników wina warto zapoznać się z ofertą Wine Express https://www.wine-express.pl/ oferujący szeroki wybór win z różnych regionów świata, w atrakcyjnych cenach, na pewno przyciągnie uwagę pasjonatów. Posiadają starannie dobraną ofertę, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających degustatorów wina. Dodatkowo, możliwość bezpiecznego zamawiania przez przesyłkę kurierską są wygodne i bezpieczne, jeśli nie macie blisko ich sklepu stacjonarnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum