Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wózek Riko - macie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poszła



Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 9:41 pm    Temat postu: Wózek Riko - macie? Odpowiedz z cytatem

Macie dla swoich dzieci wózki Riko? Jestem w ciąży i powoli szukam wózka dla siebie, w sklepie wpadły mi w oko modele Riko i jestem ciekawa czy to dobra firma. Takie wózki za około 2 tysiące oglądałam. Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riko super firma. Ja mam Nesa, płaciłam w granicach 2 tysięcy właśnie za niego i jestem zachwycona. Bardzo miękki, zwrotny, gdzie nie wjedziemy to daje radę. Koła solidne, nie złapie się kapcia w nich ale o niebo lepsze jak piankowe w innych wózkach. W gondoli córcia ma dużo miejsca, spacerówka też widać od razu, że będzie w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
szark



Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 14

PostWysłany: Nie Maj 15, 2022 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wybór. Oglądaliśmy z żoną różne wózki i nam najbardziej podobały się te z Riko i sprzedawca też takie polecał. Mają dobre opinie i rzadko trafiają do reklamacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
famka



Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 16, 2022 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest tyle firm, że ciężko się połapać
_________________
Serwis aparatury medycznej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Merida



Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kojarzę tej firmy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poszła



Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią Maj 20, 2022 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, dzięki za porady. A powiedzcie mi czy do wózków można zamontować także fotelik jakoś z innej marki? I jak z czyszczeniem tapicerki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z materiału u nas schodzą wszystkie zabrudzenia. Jak na razie nie mieliśmy problemu z praniem, materiał też nie blaknie, nie wyciera się, nie mechaci. A co do fotelika to dokupić można adaptery i jak najbardziej montować na stelażu te fotelik innej marki. Zapewniam, że jak kupisz model Nesa to będziesz zadowolona, no nie ma się do czego tu przyczepić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
adia654



Dołączył: 30 Wrz 2021
Posty: 45

PostWysłany: Nie Cze 12, 2022 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózki Riko to bardzo wysoka jakość w rozsądnej cenie. Już podczas oglądania wózka w sklepie można zauważyć jakie to miękkie, zwrotne wózki, z bogatym wyposażeniem i wykończeniem w trosce o najdrobniejsze szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 249

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzę, że jesteśmy przy temacie wybieranie elementów wyprawkowych... Skoro tak warto tutaj wspomnieć również o fotelikach, bo one też są ważne. Tutaj warto wyróżnić Pixel https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-pixel?color=BeigeMalangeU.02 ,który przykładowo mnie zainteresował. Jest on komfortowy i zapewnia pełne bezpieczeństwo. Nawet można otrzymać na niego 10 lat gwarancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szark



Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 14

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A fotelik też można kupić w zestawie z wózkiem, te z Riko są w zestawach 3w1 właśnie. Jeśli natomiast decydujecie się na wózek gondola i spacerówka to spokojnie można dokupić adaptery do fotelika z innej marki. Najważniejsze bezpieczeństwo dziecka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poszła



Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 25, 2022 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wszystkie porady, teraz już nie mam obaw że ten wózek to dobry wybór. Jak się okazuje warto spytać na forum zanim kupować aby potem nie żałować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 64

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2022 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo pozytywnych opinii czytałam już o wózkach Riko i jeśli będę kiedyś szukać dla swojego dziecka to na pewno zwrócę uwagę na te wózki właśnie. Nie tylko wyglądają dobrze ale i są funkcjonalne i nadają się dla maluszka od urodzenia do momentu aż nie będzie już potrzebował wózka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 515

PostWysłany: Sro Gru 07, 2022 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ja jeszcze nie mam żadnego wózka dziecięcego, ale zakładam, iż w najbliższym czasie się to zmieni. W sumie nawet całkiem niedawno sama przeglądałam ofertę sklepu https://hipkids.pl/ i teraz już wiem, że na pewno w nim zamówię jakiś ciekawy wózek dla mojego maluszka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja92



Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 48

PostWysłany: Sob Sie 26, 2023 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknęłam się na wózki tej marki i jestem w szoku, że są w tak dobrych cenach. Najbardziej spodobał mi się model Side. Jest śliczny i zgrabny, a do tego nie rozczaruje na żadnym terenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum