Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zadaszenie tarasu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reveers



Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 6:42 am    Temat postu: Zadaszenie tarasu Odpowiedz z cytatem

Witam, w końcu udało nam się już wykończyć mieszkanie i przeprowadzamy się, ale mam jeszcze jeden problem. Taras- który nie jest wykonczony, zadaszony. Czy macie pomysły na zadaszenie tarasu ? Czy ktoś może ma zrobione zadaszenie z płyt PCW ? Bo znalazłam u dystrybutora gdzie można zamówić takie materiały Plexikordem myślałam żeby z nimi się skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszkamiki



Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 19

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to gratuluję, ale czy przy okazji tarasu zastanawialiście się nad wyborem dobrego oświetlenia zewnętrznego? Bo widziałam bardzo ciekawe rozwiązania na https://szykownydom.com i to nawet w rozsądnej cenie. Mi się najbardziej spodobał kinkiet Italux Carsoli, który daje bardzo ładne światło w górę i dół. Nie powiem bardzo fajne rozwiązanie i da dużo jasności na tarasie i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zadaszenie na taras to bardzo dobry pomysł. A przy tarasie piękne rośliny, na Florexpol mają. Jeśli szukacie sprawdzonego sklepu ogrodniczego to tam akurat znajdziecie to czego możecie potrzebować. Bo nie tylko rośliny, również dekoracje czy porządne skrzyneczki do sadzenia kwiatów. Także na taras będą potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
marka



Dołączył: 26 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, przy okazji zastanawiania się nad zadaszeniem tarasu warto zwrócić również uwagę na odpowiednie oświetlenie. Świetne oferty można znaleźć tutaj https://manufakturarzeczy.pl/oswietlenie ja zamawiałam już kilka razy z tego sklepu i jestem zadowolona :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Nie Maj 30, 2021 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie dobry temat zarówno jeśli chodzi o taras, jak i o ogród. Konkretniej mam na myśli ofertę https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-akumulatorowe/kosiarki-akumulatorowe czy mamy u nas na forum osoby znające się na sprzęcie ogrodowym które mogą doradzić? Potrzebna jest kosiarka akumulatorowa, ale taka z prawdziwego zdarzenia. Którą warto wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szark



Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 14

PostWysłany: Sro Cze 30, 2021 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w tym roku wykonaliśmy zadaszenie tarasu. Wreszcie można usiąść wypić kawę, nawet jak pogoda nie jest najładniejsza, pada deszcz na przykład. A mimo wszystko taras z widokiem na ogród, mam na nim sporo kwiatów. Przydają się bardzo donice ogrodowe zamówione na sfmeble już jakiś czas temu. Solidnie wykonane, są naprawdę dużą ozdobą tarasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 262

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poszukujecie ładniutki, solidnych mebli ogrodowych to w sumie wiem, gdzie możecie zakupić... A mianowicie mam tutaj na myśli sklep Meble Makarowski. Ich oferta jest zaskakująco rozbudowana i bardzo korzystna, ponieważ ceny mają konkurencyjne i dobrej jakości produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszkamiki



Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 19

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że taki taras warto mieć zadaszony aby móc sobie pod nim siedzieć w bardzo słoneczne dni i deszczowe. Ale nie zapominajmy, że oświetlenie tarasu także bardzo ważną sprawą jest. Dlatego też zaczęłam sprawdzać jakiego rodzaju lampy zewnętrzne polecają. I tak spodobała mi się taki kinkiet https://lampspace.pl/aron-k który także bardzo ładnie prezentuje się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gochaaka



Dołączył: 31 Sie 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o markizie, żeby na zimę ściągnąć ją z tarasu? Polecacie jakieś konkretne firmy?
_________________
https://foxszop.pl/pawilony-ogrodowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mowi4044



Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 37

PostWysłany: Sob Mar 26, 2022 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wszystko zależy czego oczekujesz, czy masz czas i jakie fundusze na ten cel chcesz przeznaczyć. Osobiście wybrałem gotowe projekty domów i spośród nich szukałem tego najlepszego dla mojej rodziny. Koszty niższe, domów do wyboru mnóstwo, można także liczyć na wsparcie w wyborze, możliwe często do wykonania są drobne korekty w projekcie aby dopasować go maksymalnie do potrzeb klienta. Projekty na zamówienie to wyższe koszty i do tego dłuższy czas oczekiwania. Nie zawsze też mamy pewność, że przygotowany projekt nie będzie wymagał poprawek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renateczka



Dołączył: 07 Lip 2022
Posty: 44

PostWysłany: Sro Sie 31, 2022 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mowa o aranżacji lub wykończeniu tarasu, to polecam stronę www.expert-budowlany.pl Poruszają rozmaite tematy w tym problemy dnia codziennego. Jest co czytać, a wszystko napisane prostym i zrozumiałym językiem. Naprawdę jest co czytać. Szczerze zachęcam do lektury zasobów strony. Z pewnością znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was tematy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolka83



Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 48

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś na etapie budowy tarasu to może warto pomyśleć o jego kompleksowej zabudowie? Wiele osób decyduje się teraz na takie rozwiązanie, bo zabudowy tarasów są bardzo eleganckim i praktycznym rozwiązaniem.Rzuć okiem tutaj https://lumon.com/pl/klient/produkty-i-rozwiazania/zabudowy-tarasow - to firma, która wykonuje takie zabudowy i masz na stronie ich realizacje. Myślę, że mogą się spodobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Wto Lut 14, 2023 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o taras to zadaszenie jest ważne ale na pewno ekskluzywne meble tarasowe z witryny https://www.doramdesign.pl/ też się przydadzą. Ta marka to najwyższa jakość i solidne wykonanie na długie lata. Przekonaj się że dzięki nim będziesz mieć wyjątkowe miejsce do wypoczynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rasiu



Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dobre rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kircza



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 141

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli bierzecie pod uwagę drewniane, to zostawiam Wam namiary na dobry tartak https://tartakmirotki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum