Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sukienka na ślub koleżanki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwelinaZapal



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 32

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 10:17 pm    Temat postu: sukienka na ślub koleżanki Odpowiedz z cytatem

Cześć! Mam ślub koleżanki pod koniec miesiąca i jeszcze nie mam sukienki. Przeglądam sobie różne w sklepie merg.pl i waham się między dwoma.
1.
2.

Która Waszym zdaniem jest ładniejsza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nielatający



Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 4:40 pm    Temat postu: sukienka sukienką, ale gdzie impreza Odpowiedz z cytatem

Wow! Szczególnie ta pierwsza sukienka jest bardzo ładna. Jednak sukienka w trakcie imprezy okolicznościowej takiej jak na przykład chrzciny nie jest najważniejsza. Najważniejszy jest odpowiedni lokal. Tutaj znaleźć można namiary na fajne miejsce Smile
_________________
podpisu brak tak po prostu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 77

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczne sukienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaM



Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Nawet jeśli będziecie potrzebowały do Waszych sukienek odpowiednich osłonek, to możecie je zakupić w https://julimex.pl/pl/p/Silnie-unoszace-oslonki-Rabbit-PS-10/1664 W końcu wiele sukienek źle wygląda, jak ma się pod nimi stanik. Warto o tym wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Pią Sie 07, 2020 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesela tyle kosztują w dzisiejszych czasach zastanawiam się jak ja to ogarne... w sumie znam strone https://kredytwalbrzych.pl/ jest to doradca finansowy Wałbrzych cale szczescie ma dobrych specjalistow, ale czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bkrfoc73



Dołączył: 22 Sty 2018
Posty: 15

PostWysłany: Czw Mar 25, 2021 11:23 am    Temat postu: Makijaż Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Warto także przygotować się przez zrobienie sobie makijażu permanentnego, dlatego zachęcam do zapoznania się z ofertą jaką przygotowało studio http://dorotarys.pl/, warto wiedzieć wcześniej jakie mamy opcje, to ważna sprawa aby wyglądać idealnie w tym jedynym dniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2021 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie odnośnie pieśni religijnych, bo co prawda jest mi znana czarna madonna i kilka innych, ale poszukuję strony na której znajdę pieśni religijne które sprawdzą się typowo na weselu. Znacie takie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2021 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądałaś może w takim razie sklep https://yups.pl/sukienki i ich sukienki? Ja tam nie raz już odnalazłam moją wymarzoną kreację na różne okazje. Mają naprawdę duży wybór a zdjęcia są w pełni wiarygodne. Niektóre sukienki nawet lepiej mi się spodobały jeszcze na żywo jak na zdjęciach wcześniej. Mają weselne kreacje, tanie sukienki na lato czy modne długie kreacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 265

PostWysłany: Pią Cze 25, 2021 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto również zapoznać się z ofertą pakuten . Sporo moich znajomych robi tam właśnie zakupy i każdy z nich jest raczej zadowolony. Ich ubrania są całkiem w niezłej jakości i dostępne w zróżnicowanych cenach, także każdy znajdziecie tam coś na miarę swojego portfela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszkamiki



Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 19

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także jestem zdania, że w takim dniu każda z nas chce wyglądać zjawiskowo. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie zrobić sobie japoński manicure bo wiele bardzo dobrego na ten temat słyszałam. Także mam nadzieję, że bez problemu uda mi się znaleźć salon kosmetyczny w którym to taki rodzaj manicure robią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moniaaa



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsza mega ładna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikaxx



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze! zdecydowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meksi23



Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 13

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też wiedzieć jak potem po imprezie taką sukienkę wyprać. Poleca się generalnie pralnie bo tam najbezpieczniej się pierze takie rzeczy. Sprawdźcie sobie np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo fajna pralnia z dowozem do klienta, myślę, że warto sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tami



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne propozycje. Jeżeli jednak chodzi o strice ślubne sukienki, tutaj zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą https://suknieboho.pl/suknie-slubne-jastrzebie-zdroj/ . Do wyboru mamy tutaj wiele modeli i śmiało mogę powiedzieć, że prezentują się one zjawiskowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 231

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyjaciółka to niedługo bierze swój ślub i jeżeli chodzi o mnie, to już mam dla siebie sukienkę, ale teraz szukam jakichś ciekawych propozycji dla mojej córeczki. Nie ukrywam, że na stronie tego sklepu https://mybasic.pl/czarna-sukienka-dresowa-p-do00117.html wpadło mi w oko kilka ciekawych propozycji w tym zakresie, więc chyba zdecyduje się tam na małe zamówienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum