Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na katar?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xfortuna321



Dołączył: 17 Lut 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 17, 2023 2:53 pm    Temat postu: Co na katar? Odpowiedz z cytatem

Jakie środki stosujecie na katar? Znalazłam info o kroplach do nosa, ale nigdy nie probowalam, czy warto? (źródło: https://portalzdrowie.info.pl/zdrowie/laryngologia/katar/)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pon Lut 20, 2023 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw warto zdiagnozować jaki rodzaj kataru nas dopadł i wtedy przyda się witryna klinik CMP. Dowiesz się przykładowo jakie obajwy daje katar alergiczny u dzieci i jak go leczyć. Strona posiada wiele przydatnych artykułów i jednocześnie daje możliwość szybkiego podjęcia leczenia wielu chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadzinka



Dołączył: 07 Sie 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie Mar 05, 2023 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tulsi madurai to olejek do kupienia na stronie pachnaca kraina Smile inhalacje albo zakropienie poscieli i katar znika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 533

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym razie samo udanie się do lekarza jest właśnie bardzo dobrym rozwiązaniem i ja również jak mam taką potrzebę to robię tak. U mnie w Jaworznie jestem zadowolony z usług medycznych w https://goo.gl/maps/TJLJooFsXUCPE3T3A więc wiem, że ten adres warto jest zapamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelinka



Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 114

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2023 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli męczy Was uciążliwy katar to pamiętajcie, ze istnieją proste a do tego bardzo skuteczne i domowe sposoby na katar. Warto robić sobie inhalacje ale też regularnie sięgać po dobrą wodę morską, która porządnie oczyści nos i zatoki. Ta hipertoniczna marki Apteo jest jest bardzo fajna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 533

PostWysłany: Pon Maj 08, 2023 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo chodzenie już do lekarza jest faktycznie bardzo ważną sprawą i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również każdy z nas w sumie powinien wiedzieć gdzie zdecydowanie najlepiej się leczyć. Od siebie zachęcam każdego do zaglądania na stronę https://zdrowie.pzu.pl/ celem znalezienia tego najlepszego specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krople, inhalacje, płukanie nosa i zatok - wszystko co się da aby szybciej kataru się pozbyć. Jeśli szukacie konkretnych produktów o które pytać w aptece to na stronie https://www.mamynosa.pl/ znajdziecie wskazówki. Katar zarówno ten infekcyjny jak i alergiczny trzeba leczyć, nie jest tak że nieleczony trwa tyle samo jak leczony. I wcale nie musi trwać 7 dni, może zdecydowanie dłużej bądź krócej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
khalilruecker



Dołączył: 23 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj w aptece, aby ci doradzili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum