Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praca w IT
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 9:05 am    Temat postu: Praca w IT Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Czy możecie polecić mi jakieś portale ogłoszeniowe na których znajdę oferty pracy różnych firm w sektorze IT? Mam znajomego, który jest zainteresowany jak c embedded praca w jego zawodzie bardzo mu odpowiada jednak teraz przez sytuację związaną z epidemią trochę się pozmieniało... dlatego liczę, że podeślecie jakieś ciekawe oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karalink4



Dołączył: 12 Paź 2021
Posty: 26

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat w tej branży nie tylko nie brakuje etatów, ale też stawki są bardzo dobre. Według mnie fajnie jest spróbować w IT, może akurat uda się wam znaleźć super pracę na całe życie. Mnie teraz interesuje praca śląskie, akurat nie w IT, ale jak oglądałam ogłoszenia to też takie były
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Sro Lut 16, 2022 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że taka praca też ma sens... Ogóle teraz jest wiele możliwości i można robić co się chce. Ja pracuję jako avon konsultantka i dodatkowo prowadzę sklep z ubraniami. Z jednej i drugiej opcji jestem bardzo zadowolona. A to przecież najważniejsze, żeby praca też cieszyła, nieprawdaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 217

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to również ostatnio poszukiwałem pracy. Zajmuje się programowaniem i szukałem dobrze płatnej pracy. Okazało się, że pod tym adresem: https://www.globallogic.com/pl/ udało mi się znaleźć sporo świetnych ofert. Jeśli szukacie pracy w obszarze IT, to u nich z pewnością znajdziecie ciekawe oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Nema



Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 11, 2022 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo przyszłościowa branża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nataleczka1987



Dołączył: 07 Kwi 2022
Posty: 13

PostWysłany: Czw Maj 12, 2022 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się jest przyszłościowa, tylko nie każdy może sobie na nią pozwolić, w sensie nie każdy jest jakoś tam uzdolniony specjalnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sloan



Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 142

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przyszłościowy zawód, praca. Nie można jednak zapominać o różnych szkoleniach z zakresu IT. Polecam firmę https://www.deeptechnology.ai oni przeprowadzają takie szkolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 527

PostWysłany: Pon Lis 07, 2022 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim sama praca jest bardzo ważna i myślę, że również w tym zakresie na pewno dobrze jest współdziałać z agencją zatrudnienia. W każdym razie ja postawiłam na współpracę z https://leasingteam.pl/ i jestem zdania, że takie kwestie są niezwykle istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwons67



Dołączył: 09 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 10, 2022 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślicie że to bardzo dobre rozwiązanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 210

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pracy w Kielcach? tu masz oferty bo zawsze można szukać ciekawych propozycji dostępnych na rynku pracy od firm, które tam działają i szukają fachowców. Na sporo propozycji można trafić na portalu FachPraca, dlatego warto się przekonać i co najważniejsze podjąć odpowiednie kroki zawodowe abyście mogli przede wszystkim dużo lepiej zarabiać. Dajcie znać jak się poszukiwania oczywiście udały!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sloan



Dołączył: 31 Maj 2022
Posty: 142

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W IT nie pracuje i pewnie bardzo daleko mi do tego, ale w naszej firmie raz na jakiś czas przeprowadzane są szkolenia z zakresu IT i zajmuje się tym firma https://www.deeptechnology.ai bardzo polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manka



Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 84

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrej firmy oferującej pracę tymczasową, w wolnym czasie powinieneś sprawdzić oferty MG Solutions. Od jakiegoś czasu szukam pracy i dzięki nim udało mi się znaleźć najlepszą ofertę. Mam nadzieję, że uda mi się podpisać pierwszą umowę Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 242

PostWysłany: Pon Gru 19, 2022 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, myślę że zmiana pracy czasami dobrze wpływa na rozwój. Sama ostatnio zastanawiałam się, czy nie podjąć może wakatu na praca java engineer od nokiawroclaw.pl. Słyszałam o takiej pracy wiele pozytywnych opinii, więc myślę że dobrze bym sobie poradziła. A wy co na ten temat uważacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daniel.elvera



Dołączył: 19 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpraca z software house umożliwia optymalizację wydajności Twojego biznesu poprzez dostosowanie technologii do Twoich potrzeb. Eksperci mogą pomóc w automatyzacji procesów, integracji systemów oraz w analizie danych.
_________________
Usługi software house, których może potrzebować Twój biznes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emmabil



Dołączył: 26 Lip 2022
Posty: 10

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki NML
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum