Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rozwód dobry prawnik Gdańsk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucjanna



Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 11, 2022 10:01 pm    Temat postu: rozwód dobry prawnik Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Cześć. Możecie mi polecić jakiegoś dobrego mecenasa w Gdańska, który miałby doświadczenie w rozwodach? Staram się pomóc mojej przyjaciółce, która jest aktualnie na rozstaju dróg i potrzebuję mojego wsparcia. Jeżeli macie jakiś sprawdzony namiar, to będę wdzięczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 219

PostWysłany: Pią Sie 12, 2022 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwód to skomplikowana sprawa, ale grunt to się nie poddawać i pozytywnie patrzeć w przyszłość. Lepiej żyć w samotności, niż w związku, który nie jest wystarczający dla żadnej ze stron. Trzymam kciuki, żeby szybko się to zakończyło i żebyś rozpoczęła nowy etap
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 242

PostWysłany: Pon Sie 15, 2022 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że nie tak łatwo znaleźć dobrą pomoc prawną, ale na szczęście koleżanka doradziła mi ostatnio, że bardzo duże doświadczenie jeżeli chodzi o rozwody ma bez wątpienia Michał Mindykowski https://www.mindykowski.pl/. Sama przygotowuje się do swojej rozprawy rozwodowej, więc wiem co czujesz. Mam nadzieję, że szybko uda nam się zakończyć tę batalię sądową
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 528

PostWysłany: Nie Paź 30, 2022 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nigdy ja nie miałam okazji aby korzystać z takich usług i wiem jak istotną sprawą jest to aby zdawać sobie sprawę jaki w ogóle jest koszt rozwodu. Uważam, że doskonale na ten temat napisano w https://gminakornik.pl/2022/09/20/jaki-jest-koszt-rozwodu/ więc dobrze jest się z tym materiałem zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwka



Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 112

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2023 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz naprawdę dobrego adwokata to polecam adwokata w Poznaniu który specjalizuje się w rodzinnych sprawach to polecam Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 528

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to rzeczywiście takie sprawy są całkiem istotne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo ważną kwestią jest to aby mieć wiedzę jak najlepiej jest podzielić majątek po rozwodzie. Uważam, że bardzo dokładnie o takich sprawach napisano w https://togethermagazyn.pl/jak-podzielic-majatek-po-rozwodzie/ więc polecam każdemu czytanie takich materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 165

PostWysłany: Czw Lip 06, 2023 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu też szukałem pomocy prawnej w Niemczech i znajomy powiedział mi, że ta kancelaria Polski prawnik w Niemczech zajmuje się nawet sprawami wypadków typu potrącenie i ucieczka z miejsca zdarzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 528

PostWysłany: Sob Lip 22, 2023 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku rozwodów lub separacji, decyzje dotyczące opieki nad dzieckiem są jednymi z najtrudniejszych. Sądy rozpatrują wiele aspektów, aby zapewnić, że dobro dziecka jest priorytetem. Szczegółowe informacje na ten temat, jak to dokładnie wygląda, można znaleźć na stronie https://esopot.pl/pl/676_artykuly-sponsorowane/17122_jak-sad-ustala-opieke-nad-dzieckiem.html gdyż znajdziemy tam wiele użytecznych informacji dotyczących tego procesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucyna



Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 85

PostWysłany: Sro Lut 14, 2024 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę ci polecić Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher. Pani Agata to anioł znający się na sprawach rozwodowych. U mnie była naprawde ciężka sprawa ale się na szczęście udało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum