Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble i sprzęt gastronomiczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 210

PostWysłany: Wto Paź 25, 2022 1:21 pm    Temat postu: Meble i sprzęt gastronomiczny Odpowiedz z cytatem

Na pewno otwierając swój biznes gastronomiczny będziecie potrzebowali dobrej hurtowni do współpracy z którą dobrze nam się współpracuje, czyli MultiGastro https://multigastro.pl/plyty-grillowe-gazowe przede wszystkim to co ich wyróżnia to jasne warunki, dobre ceny, kompetentna obsługa i terminowe realizacje. Nawet jak potrzebowaliśmy takich elementów jak płyty grillowe i wszystkie potrzebne akcesoria wokół w tym również meble kuchenne. Pozdrawiam i dajcie znać jak się zakupy w tym zakresie udały!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Wto Mar 07, 2023 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i super... Grunt to dobre wyposażenie, a dzisiaj to właśnie w sieci można sobie wyszukać najróżniejsze artykuły, jakie tylko się potrzebuje. Chociażby mnie teraz zainteresowała wędzarnia do wędlin , którą znalazłam u firmy FASANIO - coś wspaniałego i według mnie wartego uwagi. Myślę, że kupię do mojego lokalu, aby zaskakiwać swoich klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
liczi



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 118

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o wyposazenie to meble sklepowe kielce najlepiej zamowic bezposrednio u producenta, bo wyjdzie najkorzystniej cenowo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 526

PostWysłany: Sro Lip 05, 2023 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy, kto prowadzi cukiernię, wie, jak ważne jest właściwe wyeksponowanie swoich produktów. Znalazłem doskonałe witryny cukiernicze na stronie https://gastroprodukt.pl/witryny-cukiernicze i teraz moje ciasta i ciasteczka są nie tylko pyszne, ale także atrakcyjnie prezentują się klientom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczegool



Dołączył: 06 Lip 2023
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 06, 2023 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No na pewno trzeba to przemyśleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pią Lip 28, 2023 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznes gastronomiczny to wymagająca branża i dlatego przyda się oferta tej firmy https://gastroplaneta.pl/pl/c/Gofrownice-gastronomiczne/55 która zapewni ci najlepszy sprzęt. Dzięki nim zakupisz meble, urządzenia gastronomiczne oraz akcesoria kuchenne. Mając takie zaplecze biznes będzie się prowadziło na pewno lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrea



Dołączył: 16 Wrz 2022
Posty: 163

PostWysłany: Nie Lip 30, 2023 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie też szukam profesjonalne, niezawodne wyposażenie gastronomiczne i tak przypadkiem znalazłam firmę https://www.gastromania.cz/ . Jak chodzi o mnie chcę właśnie pozostać przy nich, ponieważ mają w pełni funkcjonalne, solidne artykuły. No i podoba mi się różnorodność ich asortymentu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 526

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2023 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad otwarciem małej cukierni w moim mieście. Jakość wypieków jest dla mnie priorytetem, dlatego poszukuję odpowiedniego pieca cukierniczego. Ostatnio natrafiłem na ofertę https://gp-piece.pl/oferta/piece-cukiernicze/ i widzę kilka interesujących modeli. Czy ktoś mógłby polecić jakiś konkretny model z tej oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od rodzaju biznesu... Jak chodzi o artykuły cukiernicze, to według mnie warto się zgłosić do firmy Elhandel. Oni mają szeroki wybór i niewygórowane ceny. Co do jakości ich produktów, to jest ona niepodważalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum