Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Muzyka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krokus



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 9:08 pm    Temat postu: Muzyka Odpowiedz z cytatem

Hej, często słuchacie muzyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza99



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie muzyka jest dosłownie wszystkim i nie umiem się bez niej obejść. Teraz kupiłam sobie gramofon https://www.oleole.pl/gramofony,_Denon.bhtml Od zawsze było to moje marzenie, by taki mieć. Jestem zadowolona z tego, jak piękną muzykę można z niego wydobyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że często nie wyobrażam sobie choćby jednego dnia bez muzyki. Mam nadzieję, że niebawem uda mi się stworzyć własne studio nagrań w domu. Będą mi potrzebne ustroje akustyczne orientuje się ktoś w którym ze sklepów najbardziej się to opłaca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia97



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 17

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

codziennie Wink))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikaxx



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, każdego dnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimi32



Dołączył: 13 Wrz 2022
Posty: 85

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2022 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas lubi słuchać innych gatunków, ale generalnie muzyka towarzyszy nam na co dzień. Ja kocham słuchać rocka, dlatego dla mnie dźwięk musi być przestronny. W tym celu kupiłam pułapki basowe. Tutaj je znalazłam https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pianki-akustyczne/pulapki-basowe/ . W ten sposób akustyka w salonie jest znacznie lepsza. Nawet filmy ogląda się dużo lepiej, bo dźwięk jest lepszy jakościowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolka83



Dołączył: 31 Paź 2022
Posty: 48

PostWysłany: Wto Lis 15, 2022 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często słucham muzyki. Najczęściej na płytach cd, ale coraz częściej sięgam po winyle. Dla mnie to taka prawdziwa muzyka. Dotychczas szukałam raczej klasycznych wykonawców na winylach, ale teraz widzę, że i nowe płyty można takie znaleźć. Tu na przykład https://winylownia.pl/pl/parameters/sanah-312478.html wydawnictwa Sanah. Więc niezależnie od gustu można znaleźć winyle dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikus



Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 219

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że przeze mnie jest słuchana muzyka alternatywna . Zbieram płyty i szukałam ostatnio dobrego sklepu internetowego z płytami. Mój znajomy polecił mi sklep internetowy fan.pl i przyznam wam, że przypadł mi do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
manka



Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 84

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam, że jeżeli chodzi o produkcję płyt winylowych, to najlepiej skontaktować się w tej sprawie ze specjalistami. Ostatnio widziałam, ze tutaj https://x-disc.pl/pl/ mają w tym temacie spore doświadczenie, wiec może warto byłoby się do nich zgłosić. Może akurat będą w stanie zaproponować wam jakieś ciekawe propozycje dopasowane do waszych wymagań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrea



Dołączył: 16 Wrz 2022
Posty: 163

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OJ tak - ja też nie mogę się rozstać z muzyką. Jak tylko mam czas i możliwości to non stop czegoś słucham. Fajnie się składa, bo właśnie wpadłam na artykuł https://funkymedia.pl/rozrywka/muzyka/darmowa-muzyka-z-google-play-jak-sluchac gdzie dowiedziałam się o Google Play Free Country Music. Nie wiedziałam wcześniej, że można tam za darmo słuchać muzyki - fajnie.... Na pewno będę korzystać z tej opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rreilly



Dołączył: 01 Lut 2024
Posty: 4
Skąd: Mielec

PostWysłany: Czw Lut 01, 2024 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Codziennie! Nie wyobrażam sobie pracowania czy nauki bez muzyki na słuchawkach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum