Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uroda
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 528

PostWysłany: Pon Paź 09, 2023 6:42 am    Temat postu: Uroda Odpowiedz z cytatem

Choć wiek ma pewien wpływ na naszą kondycję urody, to jednak nasze codzienne nawyki i rutyna pielęgnacyjna odgrywają kluczową rolę. Dbając o skórę i włosy, dostarczając im odpowiednich składników i unikając szkodliwych czynników, możemy zachować młodzieńczy wygląd przez długi czas. Jeśli jesteście zainteresowani, jakie czynniki mają największy wpływ, polecam ten artykuł https://nowemedium.pl/lifestyle/porady/pielegnacja-mlodzienczego-blasku-jak-nasza-rutyna-wplywa-na-nasza-kondycje-urody/ gdzie świetnie o tym wspomniano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Truli63



Dołączył: 08 Sie 2023
Posty: 32

PostWysłany: Czw Paź 12, 2023 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po prostu staram się dbać o siebie i uczęszczać do kosmetyczki, robiąc zabiegi, które potrzebuję. Z przyczyn niezależnych ode mnie muzę zmienić salon kosmetyczny i bardzo spodobała mi się oferta tego: https://www.pieknaterapienaturalne.pl/ . Moim zdaniem jest mocno zachęcająca. Dajcie znać co o niej myślicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 165

PostWysłany: Wto Paź 17, 2023 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie, to mam zamiar poddać się depilacji miejsc intymnych. Słyszałam, że w tym centrum medycznym https://innovationclinic.pl/ wykorzystują najnowocześniejsze technologie, a także, iż mają dobre ceny. Muszę się bardziej zagłębić w temacie, jak będę na urlopie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 242

PostWysłany: Wto Paź 17, 2023 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się znaleźć miejsce, w którym wykonują zabiegi na dłonie, stopy, a także makijaż, czyli coś czego szukałam. Ciekawe zabiegi i ofertę związaną z urodą i zdrowiem możecie znaleźć tutaj: american-dreams.pl. Moim zdaniem warto pochylić się nad ich ofertą, a na pewno znajdziecie tam coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 528

PostWysłany: Czw Gru 14, 2023 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosty sposób na zachowanie świeżego wyglądu to regularne oczyszczanie skóry. Usuwanie makijażu przed snem oraz codzienne mycie twarzy rano to podstawa, która pozwala skórze oddychać i regenerować się. Więcej porad na temat zachowania młodego i zdrowego wyglądu znajdziesz na https://www.wujekfranek.pl/0,5443,proste-sposoby-by-zachowac-swiezy-wyglad-sprawdz,artykul,artykul.html i pamiętaj również o regularnym stosowaniu kremu z filtrem UV, nawet w pochmurne dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
julius.gulgowski



Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Nysa

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakich zabiegów korzystacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kircza



Dołączył: 13 Cze 2022
Posty: 141

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z różnych, taka prawda. Zależy jaki mi akurat poleci specjalistka. Ja polecam zajrzeć do https://perfectlook.clinic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hailie17



Dołączył: 23 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każdy jest piękny na swój sposób! Wystarczy o siebie troszkę zadbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jumor3



Dołączył: 26 Gru 2023
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto to przemyśleć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 528

PostWysłany: Pią Sty 26, 2024 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosowanie produktów zawierających witaminę C może być skutecznym sposobem na ujędrnienie wiotkiej skóry pod oczami. Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, który jest kluczowy dla utrzymania elastyczności skóry. Ważne jest również, aby unikać nadmiernego narażenia na słońce, które może przyspieszać proces starzenia skóry. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na https://www.abcslubu.pl/uroda-i-zdrowie/porady-medyczne/7433/wiotka-skora-pod-oczami-jak-ja-ujedrnic co pomoże w doborze odpowiedniej pielęgnacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuzka



Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 75

PostWysłany: Pią Mar 29, 2024 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z biegiem czasu coraz trudniej o tą urodę zadbać prawda? potrzebne jest więcej kosmetyków a i tak nie zawsze one dają radę. Dobrze więc pomóc skórze i włosom także od środka. Be beauty Gloowi to suplement z którym można szybko zauważyć różnicę. Dzięki cennym składnikom w tym kwasie hialuronowym odmładza, nawilża i upiększa a do tego poprawia nastrój. Może nawet wspomóc leczenie migren.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rybcia



Dołączył: 26 Lut 2022
Posty: 18

PostWysłany: Pią Mar 29, 2024 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry krem cream shot od Eveline sprawi że twarz będzie wyglądała zdrowo i dobrze, poprawia urodę i samopoczucie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja92



Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 52

PostWysłany: Nie Mar 31, 2024 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu zdarzają się gorsze dni, którym mogą towarzyszyć na przykład wypryski. W takim przypadku trzeba mieć pod ręką dobry korektor. Ja jestem zadowolona z krycia Eveline Wonder Match. Ten korektor wygląda świetnie i ma lekką formułę, więc polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jan74



Dołączył: 02 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2024 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabieg z użyciem hialuronidazy daje szybkie i widoczne efekty. Procedura polega na wstrzyknięciu enzymu w te same miejsca, gdzie wcześniej został zaaplikowany kwas hialuronowy. Zabieg ten nie jest bardzo bolesny. Odczucia w trakcie iniekcji są porównywalne od odczuć, jakie towarzyszą pacjentkom w trakcie powiększania ust kwasem hialuronowym. Preparat w płynie wstrzykuje się za pomocą igły. W sieci znalazłam o tym zabiegu dużo więcej informacji - https://mojchorzow.pl/is,zabieg-hialuronidazy--na-czym-polega-i-kiedy-warto-go-wykonac,270925,947287.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sengerbret



Dołączył: 03 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2024 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbacie o waszą urodę latem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum