Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

inteligentny dom...?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samotna



Dołączył: 04 Lis 2022
Posty: 5

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 5:45 pm    Temat postu: inteligentny dom...? Odpowiedz z cytatem

Ostatnio sporo się mówi o domach inteligentnych, ale co to znaczy. Mieszkacie w takim, a może chcielibyście zamieszkać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 515

PostWysłany: Pon Lut 27, 2023 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja jeszcze takimi rozwiązaniami się nie interesowałem, ale za to bardzo ważną opcją dla mnie jest właśnie to aby wiedzieć także w jaki sposób można doprowadzić wodę pitną do domu. Uważam, że bardzo szczegółowo to zostało opisane w https://klasterbudownictwa.pl/jak-doprowadzic-wode-pitna-do-domu-wolnostojacego/ więc jak dla mnie taka wiedza jest po prostu ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
worka



Dołączył: 04 Gru 2022
Posty: 17

PostWysłany: Wto Lut 28, 2023 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wiecie o tym, że teraz powstają już nie tylko inteligentne domy, ale również całe, inteligentne miasta? Pojawia się w nich mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym mieszkańcom takich miast może żyć się w nich lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gadzinka



Dołączył: 07 Sie 2022
Posty: 47

PostWysłany: Nie Mar 05, 2023 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy poniekad dom inteligentny Very Happy mamy z lanberga monitoring i czujniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erica65



Dołączył: 20 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Sro Mar 20, 2024 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prefabrykowane moduły przygotowywane są zgodnie z projektem, przyjeżdżają na teren budowy najczęściej gotowe do montażu w postaci ścian z wyciętymi otworami na drzwi i okna, a także przygotowanym odpowiednimi komorami, w których poprowadzane zostaną domowe instalacje: grzewcza, elektryczna, gazowa, wodna, kanalizacyjna i wentylacyjna.
_________________
domy z prefabrykatów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum