Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana pracy - wyjazd za granicę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 209

PostWysłany: Czw Gru 29, 2022 11:01 pm    Temat postu: Zmiana pracy - wyjazd za granicę Odpowiedz z cytatem

W Danii jest wiele interesujących ofert pracy, a dzięki portalom pracy jak https://fachpraca.pl/oferty-pracy-za-granica/q/cie%C5%9Bla/l/dania/ łatwo jest je znaleźć i porównać. Warto rozważyć wyjazd za granicę, jeśli chcemy zarobić więcej i zapewnić sobie lepszą przyszłość. Dlatego warto składać swoje CV i szukać ciekawych możliwości zarobkowych w Danii. A jak już się uda, to koniecznie się z nami podzielcie swoimi spostrzeżeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelinka



Dołączył: 05 Lis 2020
Posty: 108

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2023 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest wiele, wszystko zależy od tego gdzie chcesz jechać, jakie masz kwalifikacje, czy ma to być praca na stałe czy tylko na sezon. Najlepiej skontaktować się z dobrą agencją pracy taką jak Symeon. Na pewno będą w stanie zaoferować Ci coś odpowiedniego. Myślę, ze warto bo można tu naprawdę dobrze zarobić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2023 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz rozwojowej pracy i chcesz mieć wkład w rozwój medycyny to odwiedź clinicalbs.com Jako lekarz możesz rozwinąć swoją wiedzę o najnowsze światowe terapię lekowe oraz umożliwić swoim pacjentom udział w badaniach klinicznych. Jako pacjent weźmiesz udział w nowatorskim leczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 522

PostWysłany: Pią Maj 05, 2023 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniekąd jest to jakieś rozwiązanie ale ja chcę jeszcze powiedzieć, ze także warto jest wiedzieć która agencja pracy się w takich działaniach specjalizuje. Moim zdaniem bardzo fajnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług agencji zatrudnienia https://leasingteam.pl/ i ja właśnie tak zrobiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum