Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie stroje kąpielowe są teraz modne?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Naleczowa



Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 31

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 6:44 pm    Temat postu: Jakie stroje kąpielowe są teraz modne? Odpowiedz z cytatem

Jakie stroje kąpielowe są teraz modne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza99



Dołączył: 28 Paź 2019
Posty: 11

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzorów i kolorów strojów kąpielowych jest mnóstwo. Tak naprawdę to trzeba wybrać taki, który będzie odpowiadał krojem i wzorem. Tutaj https://www.ceneo.pl/Stroje_kapielowe/Rodzaj:Bikini.htm warto sprawdzić, jakie są dostępne. I będzie można znaleźć coś ciekawego na wakacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jopela



Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 58

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na plażę jeśli nie masz żadnych oporów przed pokazywaniem brzucha to najlepiej Ci będzie w dwuczęściowym. Na mniejszy biust z opcją push up, na większy usztywniane ale bez wypełnienia by już biustu nie powiększały. W sieci na pewno takie kostiumy kąpielowe znajdziesz. Jednoczęściowe więcej zakrywają ale też kobiety na plażę noszą. I też może w takim być wygodnie. Tak naprawdę tu nie ma żadnych ograniczeń. Najwięcej zależy od tego co się Tobie podoba i w czym się dobrze czujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
liczi



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 118

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co chyba nie ma jednego stylu Razz ja zamawiałam na https://valetta.pl/collections/stroje-kapielowe-jednoczesciowe takie klasyczne, raczej jednokolorowe bo lepiej się w nich czuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 258

PostWysłany: Nie Sie 22, 2021 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie planujecie jechać? Ja właśnie znalazłam turystyczne forum i piszę ze znajomymi. Powiem wam, że jak chcecie znaleźć pomysł na swój urlop, to warto odwiedzić to miejsce. Jest tam już wiele informacji, ale też możesz bez problemu założyć swój własny temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wikaxx



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 18

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojeeej, mnóstwo tego w sumie ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o modę to wiem, że w tym roku i tym sezonie letnim klapki z futrem naturalnym były bardzo modne, ale co do kostiumów kąpielowych to wydaje mi się, że przekrój był bardzo duży nie widziałam jakoś jednego szczególnego który by się powtarzał? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliana



Dołączył: 07 Sty 2023
Posty: 36

PostWysłany: Wto Sty 24, 2023 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie modę tworzą birkenstock vegan. Nie dość, że można je zabrać na plaże, to jeszcze można w nich chodzić na co dzień do miasta. Jedno obuwie na wiele okazji? Dla mnie bomba!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum