Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biuro podróży

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brzydula



Dołączył: 06 Paź 2022
Posty: 522

PostWysłany: Czw Lut 09, 2023 12:57 pm    Temat postu: Biuro podróży Odpowiedz z cytatem

Hej forumowicze. Na pewno już nie raz mieliście okazję właśnie korzystać z ofert różnych biur podróży i ja także jestem zdania, ze dobrze jest mieć wiedzę o samych wycieczkach. W każdym razie zachęcam was do zapoznana się z wpisami na stronie https://www.ckconti.cz/ gdyż jak dla mnie one są bardzo ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jeffy



Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 237

PostWysłany: Pon Paź 30, 2023 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie ciekawie spędzić czas bez angażowania w to biura podróży, to moim zdaniem warto zajrzeć pod ten link https://energylandia.pl/atrakcje/strefa-ekstremalna/ gdzie znajdziecie fantastyczne atrakcje. Moim zdaniem jest to najlepszy park rozrywki w Polsce, dający tyle możliwości zabawy na różnorakich płaszczyznach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pon Lis 06, 2023 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz miejsca gdzie aktywnie spędzisz czas w otoczeniu pięknych krajobrazów to postaw na ofertę tego ośrodka https://www.osrodekmenos.pl/ z Stronia Śląskiego. Mają odpowiednie zaplecze dla grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Nie tylko dobrze wypoczniesz ale i smacznie zjesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moja77



Dołączył: 06 Lis 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 06, 2023 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrazy jest to jakis rodzaj sztuki. Jest wielu fanatyków obrazów, którzy są nawet w stanie zapłacić ogromną sumę pieniędzy za obraz, który dla niektórych wydaje się najzwyklejszym. Obrazy dzielą się na różne rodzaje sztuki.
_________________
Świat Obrazów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ammy



Dołączył: 30 Maj 2023
Posty: 8

PostWysłany: Sro Gru 06, 2023 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o biura podróży to ja z polecenia koleżanki trafiłam do Oasis Tours. Ona była w nimi w Tunezji i bardzo jej się podobała cała organizacja i podejście do klienta. My z kolei wybraliśmy Teneryfę Smile było ekstra! Mogliśmy sami wybrać ilość dni na jaką chcemy jechać i oni wszystko dograli. Co najlepsze to cenowo wychodziło to bardzo podobnie do innych wycieczek w innych biurach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum