Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa i projektowanie domów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
semper



Dołączył: 13 Wrz 2023
Posty: 225

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 12:52 pm    Temat postu: Budowa i projektowanie domów Odpowiedz z cytatem

Siemanko! Odkryłem budowę i projektowanie domów na Armi.pl. Dbają o każdy szczegół i indywidualne wizje klientów, abyś mógł cieszyć się domem zgodnym z własnymi oczekiwaniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilak



Dołączył: 02 Lut 2023
Posty: 165

PostWysłany: Sob Gru 09, 2023 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałem porządnego sprzętu budowlanego w rozsądnej cenie. Znajomy polecił mi firmę https://avio-star.pl/podnosniki-koszowe/ która ma spore doświadczenie w tej dziedzinie. Czekam na wasze opinie, czy mielibyście coś do dodania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronka77



Dołączył: 03 Sie 2023
Posty: 17

PostWysłany: Czw Sty 04, 2024 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o budowie domu lub już jesteś w trakcie tego procesu, koniecznie sprawdź bloga dostępnego pod adresem https://zimmermann-haus.com.pl/blog/ Znajdziesz tam mnóstwo wartościowych informacji na temat budownictwa, aranżacji wnętrz i najnowszych trendów. Autor dzieli się zarówno teoretyczną wiedzą, jak i praktycznymi doświadczeniami, co czyni go doskonałym źródłem inspiracji dla wszystkich zainteresowanych budową domu. Wejdź, przekonaj się sam i podziel się swoimi refleksjami na forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justus.crona



Dołączył: 17 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Sandnes

PostWysłany: Sro Sty 17, 2024 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję pomocy od osób, które miały do czynienia z przygotowywaniem dokumentacji powykonawczej. Jakie kroki powinienem podjąć, aby stworzyć kompleksowy i zgodny z normami dokument? Może macie jakieś sprawdzone szablony lub porady? Dziękuję z góry za wszelkie informacje!
_________________
dokumentacja powykonawcza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uhaag



Dołączył: 18 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Sty 18, 2024 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwracam się do Was z pytaniem dotyczącym wilgoci na ścianach. Jak rozpoznajecie oznaki wilgoci w domu? Jakie są najczęstsze przyczyny i sposoby radzenia sobie z tym problemem? Chętnie poznam Wasze doświadczenia i porady w tej kwestii!
_________________
jak wygląda wilgoć na ścianie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
graciela.mckenzie



Dołączył: 23 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Wolbrom

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej społeczności! Planuję wymianę schodów w moim domu i zależy mi na solidnym wykonaniu z drewna. Czy ktoś z Was może polecić profesjonalną stolarnię, która specjalizuje się w tworzeniu schodów drewnianych? Interesują mnie rzetelność, doświadczenie i oczywiście wysoka jakość pracy.
_________________
schody drewniane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandwich



Dołączył: 10 Lip 2022
Posty: 13

PostWysłany: Sob Sty 27, 2024 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w przypadku takich prac przydać się może także namiar na firmy, które się zajmują wywożeniem gruzu i odpadów budowlanych. Teraz można takie usługi znaleźć w wielu miastach, są też firmy, które działają na terenie całej Polski. Na przykład, jeśli interesuje was Szczecin, to można trafić na taką ofertę https://zamow-kontener.pl/zachodniopomorskie/wywoz-gruzu-szczecin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
recykling



Dołączył: 20 Lut 2023
Posty: 40

PostWysłany: Wto Lut 20, 2024 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę nad gotowym projektem domu od ModernHouse https://modernhouse-projekty.pl/kategoria-produktu/projekty/projekty-domow-parterowych/. Oglądałem dziś ich projekty domów parterowych i przyznam, że kilka mi się spodobało. Co sądzicie o ich projektach oraz wielu bezpłatnych usługach, jakie oferują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrea



Dołączył: 16 Wrz 2022
Posty: 163

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2024 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie. Jeszcze trochę też będzie można myśleć też o takich aspektach, jak wykończenie mieszkań. Jakbyście szukali też dobrych projektantów, którzy zaprojektują wam ładnie wnętrza - zgodnie z waszymi oczekiwaniami itd. To możecie się zgłosić do firmy Loftful, która w tym zakresie jest niezawodna i ma wspaniałe pomysły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vbechtelar



Dołączył: 24 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Rabka-Zdrój

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2024 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o budynku jakim jest bliźniak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manka



Dołączył: 13 Gru 2022
Posty: 84

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2024 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz balustrad, które nie tylko zapewnią bezpieczeństwo, ale również dodadzą charakteru Twojemu domowi czy biurowi, oferta https://www.kobamet.pl/oferta/balustrady-ze-stali-nierdzewnej/ z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Ich balustrady ze stali nierdzewnej to połączenie nowoczesnego designu z wysoką jakością wykonania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum