Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fototapeta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasienka



Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lis 25, 2020 6:30 pm    Temat postu: Fototapeta Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
Fototapety to bardzo dobre rozwiązania do domu pokoju czy nawet garażu, można tworzyć ciekawe pomysły które potem rewelacyjnie będą wyglądały na ścianie, polecam zapoznać się z tematem na stronie https://fototapeta.com.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Golisz



Dołączył: 29 Lis 2020
Posty: 25

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co jak mi się znudzi taki obrazek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziula



Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 16

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no mi się fototapety nie poodbają ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daguś



Dołączył: 12 Mar 2021
Posty: 265

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wszelkie tego typu elementy sprawiają, że wnętrza nabierają innego charakteru. Mnie przykładowo teraz też spodobała się taka https://sztukateria-gipsowa.szczecin.pl sztukateria. Niby nic takiego, a naprawdę pozwala zmienić cały wizerunek domu. Także wszelkie takie dekoracyjne elementy mają sens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gasterro



Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 166

PostWysłany: Pon Paź 04, 2021 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że to fajny pomysł na ozdobienie ścian w mieszkaniu szczególnie, że wybór jest bardzo szeroki. Też mam fototapety na ścianach, a oprócz tego dużo obrazów ostatnio w dobrej cenie pankiewicz rynek kleparski kupiłem obraz i fajnie, bo idealnie wpasował się w resztę aranżacji Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dana



Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 19

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, jakoś to mi się nie klei, bo to mi się kojarzy z czasami młodości moich rodziców i dla mnie to masakra jest. No, ale ogólnie lubię aranżować wnętrze, dlatego tutaj http://erazdrowia.pl/aranzacja-przedpokoju-w-bloku czytam, co w bloku jeszcze mogę zrobić. Na razie mamy mieszkanie i wiem, że można pod tym kątem ładnie wnętrze zrobić. Tylko trzeba mieć na nie plan... ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mowi4044



Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 37

PostWysłany: Nie Kwi 03, 2022 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie ostatnio własnie sprawdzałam pufy siedziska i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z takiej opcji, jak pufa butelkowa zieleń. Wszystko zgadza się z opisem itp. Długo nie musiałam czekać na pufę, zanim się obejrzałam miała już ją w swoim domu, teraz się cieszę, że jednak się zdecydowałam na zakup z tej strony https://www.sfmeble.pl/p/pufa-dunas-64x64-cm-butelkowa-zielen-nogi-zlote .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaśkaMm



Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 13

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne są, gdybym tylko miała gdzie przykleić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JaniaD



Dołączył: 28 Cze 2022
Posty: 211

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2022 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast fototapety u dziecka wybrać takie rozwiązanie, jak tablica magnetyczna po której będą mogły pisać, malować, tworzyć swoje dzieła itd. i zawsze będzie można wygodnie i szybko wszystko zmazać? Jak masz chwilę to zajrzyj na https://wally.com.pl/k1221,tablice-suchoscieralne-magnetyczne-dla-dzieci.html gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji i motywów licząc na przystępne ceny i terminowość realizacji. Pozdrawiam i dajcie znać jak się u Was sprawdza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oliwka



Dołączył: 27 Sty 2022
Posty: 112

PostWysłany: Pon Paź 17, 2022 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ścianie może być wile rzeczy jak nie fototapeta, to kafelki czy ściana pomalowana farbą a do tego ozdoby na ścianę https://quickoutlet.pl/55-obrazy . Ja osobiście bardzo lubię sztukę i obrazy różnego rodzaju na ścianie to dla mnie super sprawa. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz22



Dołączył: 23 Paź 2022
Posty: 254

PostWysłany: Pią Sty 20, 2023 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamiast nowoczesnych dodatków wolę obrazy a dokładniej reprodukcje z sklepu Pikoteka. Są one w dobrej cenie i wysokiej jakości i mam już swoje upatrzone obrazy ekspresjonizm to kierunek sztuki który szczególnie mi przypadł do gustu. Na pewno i ty znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wilfredo.nitzsche



Dołączył: 01 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Mar 01, 2024 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mogą stanowić efektowny element dekoracyjny w salonie, sypialni, dziecięcym pokoju, kuchni, czy innym pomieszczeniu naszego domu lub mieszkania. Mogą one odzwierciedlać nasze preferencje stylowe, a także tworzyć atmosferę i nastrój w danej przestrzeni. Co więcej, fototapety mogą być również wykorzystywane w przestrzeniach komercyjnych, takich jak np. restauracje, kawiarnie, czy hotele.
_________________
fototapety na wymiar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum