Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna babskiesprawy.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Meble do kuchni i jadalni - dostosowanie do wielkości

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliana



Dołączył: 07 Sty 2023
Posty: 36

PostWysłany: Pon Lip 24, 2023 5:40 pm    Temat postu: Meble do kuchni i jadalni - dostosowanie do wielkości Odpowiedz z cytatem

Hej!
Interesuje mnie, jakie meble do kuchni i jadalni najlepiej sprawdzą się w mniejszych oraz większych pomieszczeniach. Czy istnieją odpowiednie modele, które będą pasować do kuchni i jadalni o różnych wielkościach? Czy ktoś z Was już zmierzył się z takim wyzwaniem aranżacyjnym? Czekam na Wasze pomysły!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja92



Dołączył: 07 Sie 2023
Posty: 52

PostWysłany: Czw Gru 21, 2023 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie kuchnia jest sercem domu, dlatego jej aranżacja powinna być szczególnie przemyślana. Najlepszym wyjściem są oczywiście meble robione na wymiar i pod adresem: https://venotto.pl/katalog-mebli/meble-kuchenne/ są namiary na dobrego producenta, który takimi się zajmuje. Tutaj można obejrzeć nawet ich realizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrea



Dołączył: 16 Wrz 2022
Posty: 163

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie to - bo mnie też interesuje bardziej kuchnie na wymiar , jak gotowa. Wiecie - chcę mieć też pewność, że wszystko dobrze będzie dopasowane i , że jakość kuchni będzie zadowalająca. Kolega polecił mi firmę MAXDesign - i chcę do nich się zgłosić, bo ponoć tworzą piękne kuchnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronka77



Dołączył: 03 Sie 2023
Posty: 17

PostWysłany: Sro Sty 31, 2024 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim! W kontekście mojego przyszłego remontu kuchni zaczynam myśleć o harmonii kolorystycznej. Chciałbym, aby meble kuchenne współgrały z resztą wnętrza. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w doborze kolorów mebli kuchennych w taki sposób, aby stworzyć spójną i estetyczną całość? Chętnie poznam wasze wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapeluszka



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 67

PostWysłany: Czw Lut 29, 2024 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją kuchnie projektowala a nastepnie wykonała firma Meble Janas, są świetni, mają dobre ceny i szybką realizacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deemi23



Dołączył: 07 Lut 2024
Posty: 32

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2024 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kontekście jadalni pierwsze co przychodzi mi na myśl to stół. Stanowi on właściwie centralny punkt. Od zawsze mi podobały się drewniane stoły na wymiar, które mogłabym sama dostosować do swoich potrzeb. W tej kwestii polecam firmę https://stolywood.pl/, która wykonuje drewniane stoły, stoliki, półki i blaty na wymiar. Świetna jakość drewna i wykonanych mebli. Można sobie też samodzielnie skonfigurować wygląd mebla za pomocą konfiguratora na stronie internetowej. Ceny są także przystępne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jena.leuschke



Dołączył: 26 Kwi 2024
Posty: 4
Skąd: Wolbrom

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2024 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś kreatywną, pełną pomysłów osobą, albo po prostu uwielbiasz dobrze wyglądające wnętrza, z pewnością nie chciałbyś, by ograniczały Cię dostępne na rynku wymiary, materiały czy typy mebli kuchennych, prawda? Projekt mebli na zamówienie to jakość równa ubraniom szytym na miarę, brak wtórności i powtarzalności, koniec z nijakością, a początek prawdziwie wysmakowanego wnętrza dopasowanego do mieszkańców. Co sądzicie o takich kuchniach na wymiar - https://erton.pl/m/kuchnia/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum babskiesprawy.forumoteka.pl Strona Główna -> Pierwsze forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dołączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać plików na tym forum